Quote (SummertimeClothes @ Aug 16 2016 09:58am)
mar csak az a kerdes, hogy melyiket vegyem meg eloszor
szerintem reaper nez ki a legjobban, de azzal eleg ritkan jatszok
meit akarnek meg szivesen, csak azzal meg egyre inkabb bognek az allyk, ha kihozza az ember ~~
roadhog kurva jol nez ki, azzal szoktal is jatszani