d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16869707172172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 31 2016 12:05pm
Quote (Akizk @ 31 Aug 2016 18:59)
ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?


szerintem rád pont senki sem irigy
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 31 2016 12:57pm
Quote (ace07 @ 31 Aug 2016 19:34)
DB engineert nem keresnek oda?

Amugy grat.


A mostai projektnek az a célja, hogy behatoljunk a IT piacra. Volt egy IT Engineer hölgy is a csapatban, de elküldték 1 hónap után, mert nem volt neki munka.
Majd utánakérdezek. Mi amúgy kevesen leszünk szerintem, lesz olyan 2 hét, ahol csak ketten leszünk és kell on call meg éjjel lesz a swap. Oda meg 2 ember kell, másnap meg ugye aludni is kellene.
Mostanában csak contractorként lehet bekerülni, ami kicsit kényelmetlen, de ha gondolod adok elérhetőséget.

Kösz am :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 31 2016 02:40pm
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 07:57pm)
A mostai projektnek az a célja, hogy behatoljunk a IT piacra. Volt egy IT Engineer hölgy is a csapatban, de elküldték 1 hónap után, mert nem volt neki munka.
Majd utánakérdezek. Mi amúgy kevesen leszünk szerintem, lesz olyan 2 hét, ahol csak ketten leszünk és kell on call meg éjjel lesz a swap. Oda meg 2 ember kell, másnap meg ugye aludni is kellene.
Mostanában csak contractorként lehet bekerülni, ami kicsit kényelmetlen, de ha gondolod adok elérhetőséget.

Kösz am :)


Inkabb tolj hozzank valami webprojektet mert a mostani munkak szarok, garantaljuk a swissmade qualityt
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 1 2016 12:09am
Quote (Karan2_Returned @ 31 Aug 2016 22:40)
Inkabb tolj hozzank valami webprojektet mert a mostani munkak szarok, garantaljuk a swissmade qualityt


Ilyet nem tudok :D de ha idepasszolod a kis masszőrcsaj elérhetőségét, lehet változnak a dolgok :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2016 12:32am
Quote (Akizk @ Sep 1 2016 07:09am)
Ilyet nem tudok :D de ha idepasszolod a kis masszőrcsaj elérhetőségét, lehet változnak a dolgok :D


Nem masszörcsaj, hanem adminisztrativ asszisztens+hr lesz majd 4 ev mulva.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 1 2016 06:24am
Quote (Karan2_Returned @ 1 Sep 2016 08:32)
Nem masszörcsaj, hanem adminisztrativ asszisztens+hr lesz majd 4 ev mulva.


jó hát ebédszünetben is kell valamit csinálnia, ne dodgeolj :D
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Sep 1 2016 09:33am
:D
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Sep 1 2016 09:50am
Quote (Nerz8_Returned @ Sep 1 2016 04:33pm)
:D


mi a baj Tamás? :D nem tetszik hogy így írok? :D pedig szerintem kurvajó :D
na megyek dotázok egy kicsit :D lol :D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 1 2016 09:53am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 1 2016 03:50pm)
mi a baj Tamás? :D nem tetszik hogy így írok? :D pedig szerintem kurvajó :D
na megyek dotázok egy kicsit :D lol :D


Lo L :D RofL :D :D

This post was edited by rapiddani on Sep 1 2016 09:54am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 1 2016 11:00am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Sep 1 2016 04:50pm)
mi a baj Tamás? :D nem tetszik hogy így írok? :D pedig szerintem kurvajó :D
na megyek dotázok egy kicsit :D lol :D


Viccek rajtad igazabol nem ilyen :D csak rajatszik :D
Teljesen behuzott a csöbe :P ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172172Next
Add Reply New Topic New Poll