Quote (ace07 @ 31 Aug 2016 19:34)
DB engineert nem keresnek oda?
Amugy grat.
A mostai projektnek az a célja, hogy behatoljunk a IT piacra. Volt egy IT Engineer hölgy is a csapatban, de elküldték 1 hónap után, mert nem volt neki munka.
Majd utánakérdezek. Mi amúgy kevesen leszünk szerintem, lesz olyan 2 hét, ahol csak ketten leszünk és kell on call meg éjjel lesz a swap. Oda meg 2 ember kell, másnap meg ugye aludni is kellene.
Mostanában csak contractorként lehet bekerülni, ami kicsit kényelmetlen, de ha gondolod adok elérhetőséget.
Kösz am
