d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1686970717279Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 24 2014 11:49am
Quote (sylke @ 24 Sep 2014 18:48)
én még mindig nem értem hogy ricit miért nem verte meg senki


Mert Rici eloben altalaban csendes, visszahuzodo ember ?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 24 2014 11:49am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 19:03)
Tobb szeretet kene a subra.

Sracok ti szerettetek mar ma?


Igen, a terdem ki is keszult eleg rendesen. :/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2014 11:50am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 19:49)
Mert Rici eloben altalaban csendes, visszahuzodo ember ?


és?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:50am
meg röhögök, hogy csak a fröcsögésemet lehet látni, ami megint egy elég nevetséges ferdítés, mivel igen, van flame, de az meg mindig, a toredeke a postjaimnak, attol, hogy te csak azt latod, az engem nem igazan erdekel.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2014 11:50am
vanek érti a dolgokat
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:51am
Quote (josheide @ 24 Sep 2014 19:49)
Mert Rici eloben altalaban csendes, visszahuzodo ember ?


még több ok a verésre

üssed, cigány
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:45pm)
ja eléggé objektiv vagy, lehet jarára ugrani egyből ugrasz
objektivitás meg a faszom, az.


megtehettem volna már kb minden nap, amíg hőzöngtél vanekkal, jarával is, amikor fórumon szidta a barátnőjét (és hogy ne nézzetek részrehajlónak, vanek jarás-barátnős topikja is átmegy egy határon), de itt gondoltam azt, hogy meg kell szólaljak
az objektív és az 'Objektívabb vagyok szerintem, mint bárki most itt' között pedig van egy kis különbség, pláne úgy, hogy hozzád egy rossz szót nem szóltam, amíg a 3. posztomnál nem tartottál szánalmasnak. Persze mostanság neked a fórumozás a non-stop acsarkodásról szól jóformán, úgyhogy itt sem csalódtam.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:51am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:50pm)
meg röhögök, hogy csak a fröcsögésemet lehet látni, ami megint egy elég nevetséges ferdítés, mivel igen, van flame, de az meg mindig, a toredeke a postjaimnak, attol, hogy te csak azt latod, az engem nem igazan erdekel.


10 postodból 9 fröcsögés man, nem győzöm minden nap reportolni

ayy lmao
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 24 2014 11:53am
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 19:51)
10 postodból 9 fröcsögés man, nem győzöm minden nap reportolni

ayy lmao


List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:53am
Quote (sylke @ Sep 24 2014 06:53pm)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


Go Back To Magyar Topic List
Prev1686970717279Next
Add Reply New Topic New Poll