Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 07:45pm)
ja eléggé objektiv vagy, lehet jarára ugrani egyből ugrasz
objektivitás meg a faszom, az.
megtehettem volna már kb minden nap, amíg hőzöngtél vanekkal, jarával is, amikor fórumon szidta a barátnőjét (és hogy ne nézzetek részrehajlónak, vanek jarás-barátnős topikja is átmegy egy határon), de itt gondoltam azt, hogy meg kell szólaljak
az objektív és az 'Objektívabb vagyok szerintem, mint bárki most itt' között pedig van egy kis különbség, pláne úgy, hogy hozzád egy rossz szót nem szóltam, amíg a 3. posztomnál nem tartottál szánalmasnak. Persze mostanság neked a fórumozás a non-stop acsarkodásról szól jóformán, úgyhogy itt sem csalódtam.