d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev16869707172105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 12:57pm
mi legyen holnapra a kitűzött célom?


inb4 szopasd le az utcán, nagymamát szopasd le az utcán, kúrd seggbe, szurkáld meg, erőszakold meg, 50 csaj, 50 fiu, meg egyéb tryhard szar poénok

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 27 2014 12:57pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 27 2014 12:58pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 19:57)
mi legyen holnapra a kitűzött célom?


inb4 szopasd le az utcán, nagymamát szopasd le az utcán, kúrd seggbe, szurkáld meg, erőszakold meg, 50 csaj, 50 fiu, meg egyéb tryhard szar poénok


esetleg probalj meg valakit meg 1 talalkozora ravenni ?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 12:59pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 19:57)
mi legyen holnapra a kitűzött célom?


inb4 szopasd le az utcán, nagymamát szopasd le az utcán, kúrd seggbe, szurkáld meg, erőszakold meg, 50 csaj, 50 fiu, meg egyéb tryhard szar poénok


de mi ez h csak számot kérsz
hívd el valahova

és vedd rá h fizessen

This post was edited by fahrii on Jul 27 2014 12:59pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 12:59pm
Quote (josheide @ Jul 27 2014 07:58pm)
esetleg probalj meg valakit meg 1 talalkozora ravenni ?


hát ez alap bennevan persze hogyha adja magát a szitu meg a beszélgetés, igazából olyasmire gondoltam hogy 5 csaj vagy 2es csaj csoport vagy mittomén

Quote (fahrii @ Jul 27 2014 07:59pm)
de mi ez h csak számot kérsz
hívd el valahova

és vedd rá h fizessen


?

még csak most kezdtem, nemfogok egyből seggből szájba az utcán. énis tudom hogy elkúrtam majd legközelebb jobb lesz

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 27 2014 01:00pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 01:03pm
Quote (fahrii @ Jul 27 2014 07:59pm)
de mi ez h csak számot kérsz
hívd el valahova

és vedd rá h fizessen


de amúgymeg ez az alapterv, hogy elkérem a számát aztán még beszélgetek vele pár percet hogy mikor ér rá menjünk valahova, csak most elbasztam ott hogy elfelejtettem a nevét és így vesztettnek éreztem a szitut. meg közelről amúgyse volt olyan jó csaj, de szerintem ezentúl a kinézettel nemfogok törődni és minden csajt egyenlőként kezelek akik dughatóak azért és nem kurvarondák, és mindenkivel megpróbálom végigvinni a dolgot már csak a tapasztalatszerzés miatt is


meg amúgy telefonon nemlehet elhívni valahova vagy wat?

+ még annyi hogy sietett is dolgozni pont

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 27 2014 01:04pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 01:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 20:03)
de amúgymeg ez az alapterv, hogy elkérem a számát aztán még beszélgetek vele pár percet hogy mikor ér rá menjünk valahova, csak most elbasztam ott hogy elfelejtettem a nevét és így vesztettnek éreztem a szitut. meg közelről amúgyse volt olyan jó csaj, de szerintem ezentúl a kinézettel nemfogok törődni és minden csajt egyenlőként kezelek akik dughatóak azért és nem kurvarondák, és mindenkivel megpróbálom végigvinni a dolgot már csak a tapasztalatszerzés miatt is


meg amúgy telefonon nemlehet elhívni valahova vagy wat?

+ még annyi hogy sietett is dolgozni pont


na, 3 nap aztán én is tolok progresst
kicsit para, azt se tudom hol kellene nyomulni

lehet első körben de. elmegyek a könyvtárban tanulni/nézelődni, ha van valami bepróbálkozom
aztán edzek, kaja és elmegyek a városközpontba sétálni egyet, de ez lehet csak későbbre marad ha lesz pénzem meló közben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 01:26pm
Quote (fahrii @ Jul 27 2014 08:18pm)
na, 3 nap aztán én is tolok progresst
kicsit para, azt se tudom hol kellene nyomulni

lehet első körben de. elmegyek a könyvtárban tanulni/nézelődni, ha van valami bepróbálkozom
aztán edzek, kaja és elmegyek a városközpontba sétálni egyet, de ez lehet csak későbbre marad ha lesz pénzem meló közben


hajrá, szurkolok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 27 2014 01:27pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 20:57)
mi legyen holnapra a kitűzött célom?


inb4 szopasd le az utcán, nagymamát szopasd le az utcán, kúrd seggbe, szurkáld meg, erőszakold meg, 50 csaj, 50 fiu, meg egyéb tryhard szar poénok


2-3as csoportbol szerezz 1 szamot?)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 27 2014 01:32pm
Quote (SummertimeClothes @ Jul 27 2014 08:27pm)
2-3as csoportbol szerezz 1 szamot?)


az mar eleg stronk amugy de megprobalom holnap
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 27 2014 02:01pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 20:32)
az mar eleg stronk amugy de megprobalom holnap


szerinted rásegít a progressre egy no-fap időszak?
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172105Next
Add Reply New Topic New Poll