Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Jul 2014 20:03)
de amúgymeg ez az alapterv, hogy elkérem a számát aztán még beszélgetek vele pár percet hogy mikor ér rá menjünk valahova, csak most elbasztam ott hogy elfelejtettem a nevét és így vesztettnek éreztem a szitut. meg közelről amúgyse volt olyan jó csaj, de szerintem ezentúl a kinézettel nemfogok törődni és minden csajt egyenlőként kezelek akik dughatóak azért és nem kurvarondák, és mindenkivel megpróbálom végigvinni a dolgot már csak a tapasztalatszerzés miatt is
meg amúgy telefonon nemlehet elhívni valahova vagy wat?
+ még annyi hogy sietett is dolgozni pont
na, 3 nap aztán én is tolok progresst
kicsit para, azt se tudom hol kellene nyomulni
lehet első körben de. elmegyek a könyvtárban tanulni/nézelődni, ha van valami bepróbálkozom
aztán edzek, kaja és elmegyek a városközpontba sétálni egyet, de ez lehet csak későbbre marad ha lesz pénzem meló közben