Quote (fahrii @ Mar 15 2013 11:51pm)
nagyon szép az biztos, ha egyszer kutyám lesz az husky lesz
leszelslzelslzlesz
nekem is nagyon tetszenek, csak rohadt nagy a mozgásigényük
meg szerencsétlen nyáron vergödik
nekem majd valami rövid szörü lesz, hogy a kullancsot is észrevegyem benne nagy kirándulás után
télen meg beengedem az elöszobába