Quote (MarcusD @ 1 Oct 2013 22:49)
nekem van egy accountom, ha valaki nagyon ráfeelingel a játékra, annak odaadom szívesen, ha még nem felejtettem el a beléptetési adatokat
írtam
Ennyire nem játszik vele senki, hogy ilyen kihalt a topic?
Vannak nagyobb magyar klánok amúgy?