Quote (SummertimeClothes @ 14 Jul 2012 10:58)
http://www.youtube.com/watch?v=rpSDSgChsaI
s3 castok, gondolom nem az osszes
a csavo a karibtengerbol kaphatta volna valami fontosabb wildling szerepet is szerintem, jo kinezete van hozza
3. seasonben hozzák be a reedeket wtfman
Blackfish már csak az akcentusa miatt is n1.
Missandei túl öreg.
Többire nem nagyon tudok rosszat se meg jót se mondani.
This post was edited by Rawen on Jul 14 2012 03:08am