d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Game Of Thrones > Spoilerspoilerspoiler
Prev16869707172214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 10 2012 12:49am
csaladi nyaralas rendkivul izgalmas volt, ugyhogy 6 nap alatt elis olvastam az elso ket konyvet

es ebben egyket halvany utalas van arra legfeljebb h Renly meg Loras buzik. lorasra talan utalas sincs, a filmben meg kokemenyen toltak.

megse nezem a tobbi reszt
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 10 2012 12:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ 10 Jul 2012 08:49)
csaladi nyaralas rendkivul izgalmas volt, ugyhogy 6 nap alatt elis olvastam az elso ket konyvet

es ebben egyket halvany utalas van arra legfeljebb h Renly meg Loras buzik. lorasra talan utalas sincs, a filmben meg kokemenyen toltak.

megse nezem a tobbi reszt


>HBO
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 14 2012 02:58am

s3 castok, gondolom nem az osszes
a csavo a karibtengerbol kaphatta volna valami fontosabb wildling szerepet is szerintem, jo kinezete van hozza
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 14 2012 03:01am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Jul 2012 10:58)
http://www.youtube.com/watch?v=rpSDSgChsaI
s3 castok, gondolom nem az osszes
a csavo a karibtengerbol kaphatta volna valami fontosabb wildling szerepet is szerintem, jo kinezete van hozza


nekem nem tetszenek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 14 2012 03:07am
Quote (RRC @ 14 Jul 2012 11:01)
nekem nem tetszenek


nekem nem tunnek rossznak, missandeit duknam
mondjuk nem ertem miert csak most addoljak a reedeket pl, tok semmi ertelme, kicsit kevesbe lett volna unalmas veluk bran storyline s2ben aztan ennyi
kivancsi leszek meg mance/redviper/vargohoatra (inb4 kivagjak oket/csak 2 evaddal kesobb kerulnek be)

This post was edited by SummertimeClothes on Jul 14 2012 03:07am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:07am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Jul 2012 10:58)
http://www.youtube.com/watch?v=rpSDSgChsaI
s3 castok, gondolom nem az osszes
a csavo a karibtengerbol kaphatta volna valami fontosabb wildling szerepet is szerintem, jo kinezete van hozza


3. seasonben hozzák be a reedeket wtfman
Blackfish már csak az akcentusa miatt is n1.
Missandei túl öreg.
Többire nem nagyon tudok rosszat se meg jót se mondani.

This post was edited by Rawen on Jul 14 2012 03:08am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 14 2012 03:09am
Quote (Rawen @ 14 Jul 2012 11:07)
3. seasonben hozzák be a reedeket wtfman
Blackfish már csak az akcentusa miatt is n1.
Missandei túl öreg.
Többire nem nagyon tudok rosszat se meg jót se mondani.


jojen szinesze 22 btw
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:10am
Quote (SummertimeClothes @ 14 Jul 2012 11:09)
jojen szinesze 22 btw


wat
Hát kb 13nak néztem :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:12am
Amúgy hol jársz a könyvben?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jul 14 2012 03:14am
Quote (Rawen @ 14 Jul 2012 11:12)
Amúgy hol jársz a könyvben?


39%,"each morning from her western ramparts"-szal kezdodo daenerys (:sssss) fejezet jon
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172214Next
Add Reply New Topic New Poll