Quote (tevetava @ 25 Apr 2012 13:33)
wow, és én kezet fogtam veled? akkor az már majdnem orbán!
amúgy elég merész jóslat, de én meg merem kockáztatni, hogy a következő választásokon nem, mint miniszterelnök fog indulni
baszki teljesen abban a tudatban éltem, hogy csak kétszer választható meg mo-n is a miniszterelnök
