d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev168697071721468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 25 2012 05:45am
Quote (tevetava @ 25 Apr 2012 13:33)
wow, és én kezet fogtam veled? akkor az már majdnem orbán!

amúgy elég merész jóslat, de én meg merem kockáztatni, hogy a következő választásokon nem, mint miniszterelnök fog indulni


baszki teljesen abban a tudatban éltem, hogy csak kétszer választható meg mo-n is a miniszterelnök :O
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Apr 25 2012 05:50am
Quote (tevetava @ Apr 25 2012 12:37pm)
ha te ptdk vagy, akkor az előző talin (mesh által szerevezett) én is ott volnam, csak kicsit meg voltam illetődve az összeszokott társaságtól :lol:


akkor kettes az orbán számod.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 7,099
Joined: Nov 5 2007
Gold: 5,524.50
Apr 27 2012 12:05pm
Quote (Genthor @ 27 Apr 2012 18:12)


ki is iratkozom az egyetemről, és letagadom a diplomám :--)))
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 29 2012 09:05am
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,940.08
Trader: Trusted
May 1 2012 03:05pm
Érdekes interjú, megéri azt a fél órát szerintem. :)


http://atv.hu/cikk/video-20120430_keri_laszlo
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 2 2012 11:12am
http://www.origo.hu/gazdasag/20120502-tiz-perc-utan-ketyeg-csak-a-telefonado.html

Quote
Tízpercnyi telefonbeszélgetés mentesül a telefonadó alól, és személyenként havonta maximum 700 forintot kell fizetni, ígérte Matolcsy György a kormánypártok képviselőinek. A telefonadót Matolcsy nagymamájára szabták.
Go Back To Magyar Topic List
Prev168697071721468Next
Add Reply New Topic New Poll