Quote (David_ibolykane @ 31 Jul 2010 18:36)
Jozef többet sír, mint egy 8 éves kislány... de hogy még a szintje se lépi meg a 8 éves kislányét, az tényleg szomorú történet.
én röhögök, hogy miken nem vagytok képesek vergődni, ti sírtok, hogy a fórum aktív tagja vagyok..
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 18:37)
xdddd
nem mondtam, hogy röhöghetsz
This post was edited by banyek on Jul 31 2010 10:38am