d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev168697071725001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
Jul 31 2010 10:36am
Cze.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 31 2010 10:36am
Jozef többet sír, mint egy 8 éves kislány... de hogy még a szintje se lépi meg a 8 éves kislányét, az tényleg szomorú történet.
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:37am
Quote (David_ibolykane @ Jul 31 2010 04:36pm)
Jozef többet sír, mint egy 8 éves kislány... de hogy még a szintje se lépi meg a 8 éves kislányét, az tényleg szomorú történet.


xdddd
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 10:37am
Quote (Anamy @ 31 Jul 2010 18:33)
pm report ment lajonak.


ezen mi warnos?
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 10:38am
Quote (David_ibolykane @ 31 Jul 2010 18:36)
Jozef többet sír, mint egy 8 éves kislány... de hogy még a szintje se lépi meg a 8 éves kislányét, az tényleg szomorú történet.


én röhögök, hogy miken nem vagytok képesek vergődni, ti sírtok, hogy a fórum aktív tagja vagyok..
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 18:37)
xdddd


nem mondtam, hogy röhöghetsz <_<

This post was edited by banyek on Jul 31 2010 10:38am
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:38am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 04:37pm)
ezen mi warnos?


jaja dagi véleményén vagyok
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:38am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 04:37pm)
ezen mi warnos?




This post was edited by uberpro123 on Jul 31 2010 10:39am
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 10:39am
hagyátok má jozsát :(
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 10:39am
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 18:38)
http://2.bp.%2A%2A%2A/_AYB6K3Zp5kE/S7X8X6XvTHI/AAAAAAAABT8/l0cVAwxzJMI/s1600/facepalm+(3).jpg


linket is érdemes megfigyelni

most komolyan mi warnos azon a képen???

This post was edited by sunnymarcell on Jul 31 2010 10:40am
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 10:39am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 17:38)
én röhögök, hogy miken nem vagytok képesek vergődni, ti sírtok, hogy a fórum aktív tagja vagyok..


nem mondtam, hogy röhöghetsz  <_<


aktív és felesleges

http://www.youtube.com/watch?v=wQHfoz9Be7U
Go Back To Magyar Topic List
Prev168697071725001Next
Closed New Topic New Poll