☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Real Life Topik
Prev
1
68
69
70
71
72
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 22333
Replies: 1216
Track Topic
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#691
Sep 8 2010 02:15pm
Hétvégén megyek a szomszédos kisvárosba a helyi banda kis koncertjére
ez erel?
medvehere
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#692
Sep 8 2010 02:15pm
Quote (xGurke @ Sep 8 2010 10:14pm)
bunp
geci már el is felejtettem
pedig milyen kibaszottul epic ez a topik!
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#693
Sep 8 2010 02:16pm
Quote (medvehere @ 8 Sep 2010 22:15)
geci már el is felejtettem
pedig milyen kibaszottul epic ez a topik!
Úgy bizony!
vasárnap bmevik-sote ökörsütés party, ahova elvileg mi is megyünk tesómmal.
Imdeth
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold
:
25.00
Warn: 40%
#694
Sep 8 2010 02:30pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 8 Sep 2010 22:16)
Úgy bizony!
vasárnap bmevik-sote ökörsütés party, ahova elvileg mi is megyünk tesómmal.
miko
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#695
Sep 9 2010 06:51am
Quote (Imdeth @ 8 Sep 2010 22:30)
miko
Úgy hallottam hogy 3kor Római parton, de nem 100%.
medvehere
Member
Posts: 1,175
Joined: May 22 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#696
Sep 9 2010 03:35pm
kimegyek az erkéJre cigizni mert az menő
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#697
Sep 9 2010 03:36pm
Quote (medvehere @ 9 Sep 2010 23:35)
kimegyek az erkéJre cigizni mert az menő
oh hai baxy016
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#698
Sep 9 2010 03:36pm
Voltam a világ legmagasabb épületén.
Flutter
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold
:
13,000.00
#699
Sep 9 2010 03:38pm
Quote (josheide @ Sep 9 2010 10:36pm)
Voltam a világ legmagasabb épületén.
majd ha golfozol a 7 csillagos szálloda tetején akkor szólj!
on:
ma kurva hidegben kerítést javítottam 6 órán keresztül
CsakMaraKellEzAzAcc
Member
Posts: 192
Joined: Sep 1 2010
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#700
Sep 9 2010 03:38pm
Quote (josheide @ Sep 9 2010 11:36pm)
Voltam a világ legmagasabb épületén.
hogy áll dubai mostanában, még épül ezerrel vagy már nincs tele daruval?
bódy szylvynek mennyi az órabére?
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
68
69
70
71
72
122
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact