Quote (Zewa @ 15 Oct 2010 19:42)
remélem megdöglesz, te szar emőgeci, barátaid sincsenek, csak a nagy meséid hány csajt szopattál le, hát amilyen gyönyörü vagy képzelem sorba állnak érted
hogy ennyire kislány legyen valaki, és sirjon a szaros jspjéért meg fgéért, szánalom te retek szardarab, egyé gecit.
TE MOST MI A LÓFACCST CSINÁLSZ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
inb4 én sírok