d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ¤ Poker ¤
Prev16869707172Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 15 2010 12:42pm
Quote (Salvador @ 15 Oct 2010 19:39)
kiváncsi lennék a te arcodra is :'D


Adnék képet róla, de nem vagyok ekkora dustbin soz. =/

Engem viszont bármikor megleshetsz. :)

Meleg ölelés

Zoltán a fartúró
Member
Posts: 13,692
Joined: Jan 2 2009
Gold: 0.69
Oct 15 2010 12:42pm
Quote (sylke @ Oct 15 2010 06:40pm)
szted az megment a pm reporttol?
jajdearanyos :DDD


Lajo-t már értesítettem ^^
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 15 2010 12:42pm
remélem megdöglesz, te szar emőgeci, barátaid sincsenek, csak a nagy meséid hány csajt szopattál le, hát amilyen gyönyörü vagy képzelem sorba állnak érted
hogy ennyire kislány legyen valaki, és sirjon a szaros jspjéért meg fgéért, szánalom te retek szardarab, egyé gecit.

jöjjön lajo, és warnoljon, ennyi életörömöd legyen az fg meg account lopkodáson kivül

This post was edited by Zewa on Oct 15 2010 12:43pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 15 2010 12:43pm
Quote (Zewa @ 15 Oct 2010 19:42)
remélem megdöglesz, te szar emőgeci, barátaid sincsenek, csak a nagy meséid  hány csajt szopattál le, hát amilyen gyönyörü vagy képzelem sorba állnak érted
hogy ennyire kislány legyen valaki, és sirjon a szaros jspjéért meg fgéért, szánalom te retek szardarab, egyé gecit.


TE MOST MI A LÓFACCST CSINÁLSZ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


inb4 én sírok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 15 2010 12:43pm
Quote (Zewa @ Oct 15 2010 06:42pm)
remélem megdöglesz, te szar emőgeci, barátaid sincsenek, csak a nagy meséid  hány csajt szopattál le, hát amilyen gyönyörü vagy képzelem sorba állnak érted
hogy ennyire kislány legyen valaki, és sirjon a szaros jspjéért meg fgéért, szánalom te retek szardarab, egyé gecit.


x. multi után ezt vicces töled látni
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 15 2010 12:45pm
Quote (Smat @ Oct 15 2010 08:43pm)
TE MOST MI A LÓFACCST CSINÁLSZ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


inb4 én sírok


te meg menj már innen a faszomba, hogy nem lehet annyira felnöni, hogy ne sirj végig minden 2. topikot?

Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:42pm)
Lajo-t már értesítettem ^^


ennyi vagy sunyi szarevő
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 15 2010 12:46pm
Quote (Zewa @ Oct 15 2010 06:45pm)
te meg menj már innen a faszomba, hogy nem lehet annyira felnöni, hogy ne sirj végig minden 2. topikot?



ennyi vagy sunyi szarevő


szia
peti vagyok
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 15 2010 12:46pm
Quote (F4N4TiCs @ Oct 15 2010 08:42pm)
Lajo-t már értesítettem ^^


óóó lennél itt elöttem :D:) inen nem menekülnél :)
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 15 2010 12:46pm
Quote (sylke @ 15 Oct 2010 19:46)
szia
peti vagyok


te is?
énis.

leszünk barátok?
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Oct 15 2010 12:47pm
Quote (Salvador @ Oct 15 2010 08:46pm)
óóó lennél itt elöttem :D:) inen nem menekülnél :)


ütném a kutyafejét, amig lélegzik
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172Next
Closed New Topic New Poll