d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Tekerek
Prev16869707172410Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2010 11:23pm
Quote (SamLee @ 23 Jun 2010 07:15)
érdekelne, honnan jött?


térentrő' ;)
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 22 2010 11:25pm
há' értem én hogy villánymotor há' de mi hájcsá'?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2010 11:27pm
Quote (SamLee @ 23 Jun 2010 07:25)
há' értem én hogy villánymotor há' de mi hájcsá'?


Nem szabad itt térentet linkelgetni.. :/ Aggyá mail címet, oszt elküldöm. ~50 MB
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 22 2010 11:34pm
nemtom hogy gmail fiókba megjön-e 50Mb, de ha felrakod mondjuk a www.toldacuccot.hu -ra, szerintem letöltik még itt páran.

This post was edited by SamLee on Jun 22 2010 11:35pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2010 11:44pm
Quote (SamLee @ 23 Jun 2010 07:34)
nemtom hogy gmail fiókba megjön-e 50Mb, de ha felrakod mondjuk a www.toldacuccot.hu -ra, szerintem letöltik még itt páran.


Oks. Am Gmail jelenleg vagy 7 GB-t bír el... ^^ Legalább is az én felhasználóm.


This post was edited by Baleee on Jun 22 2010 11:45pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 22 2010 11:50pm
http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=1dded703cd9b15926e8d226ca6ed7903

Itt van. Ez volt a térentbe, bár a térkép jpg-t fölösleges leszedni, mert lófasz se látszik rajta.
Member
Posts: 4,550
Joined: Apr 13 2009
Gold: 6,160.00
Jun 23 2010 12:05am
Quote (Baleee @ Jun 23 2010 06:44am)
Oks. Am Gmail jelenleg vagy 7 GB-t bír el... ^^ Legalább is az én felhasználóm.


ok hogy mekkora a fiók mérete, de a levél mérete szerintem korlátos, bár a fasse tudja.

Quote
Itt van. Ez volt a térentbe, bár a térkép jpg-t fölösleges leszedni, mert lófasz se látszik rajta.


köszi
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2010 08:08am




Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 23 2010 08:12am
Btw lehet nyári melóval gyűjtök még hozzá és veszek egy 'Mali Ironman'-t. ^^






Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 23 2010 08:16am
Quote (Baleee @ Jun 23 2010 03:12pm)
Btw lehet nyári melóval gyűjtök még hozzá és veszek egy 'Mali Ironman'-t. ^^


http://forum.bikemag.hu/microclassifieds/photos/6cde9c7fccb32f491c31f11fddcc36f7.JPG

http://forum.bikemag.hu/microclassifieds/photos/95e5b90b27c58bbabf8623741aad8841.jpg

http://forum.bikemag.hu/microclassifieds/photos/b2b1fdec7140ce887828bcbcaa79c848.JPG


NE PÖCSÖLJ ANNYIT JÚLIUS ELEJÉN VESZEL BICÓT ÉS GÓ

amúgy ez tetszik
http://www.mozgasvilag.hu/tura/bekasmegyer_papret_bekasmegyer

This post was edited by szabika on Jun 23 2010 08:16am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172410Next
Add Reply New Topic New Poll