Quote (Janou @ Feb 2 2010 04:17pm)
már ráírtam Lajora egyébként.
/na de hogy kérdés is legyen
ha magadat anyázod le, akkor is kaphatsz warnt?
Nem tudom. Reportolom, és meglátjuk.
/e Meg reportoltam ezt a 4 postunkat is mint spam, mert így fair. ;(
This post was edited by -joey- on Feb 2 2010 09:22am