d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Hon Topic
Prev16869707172828Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 06:04am
Quote (sylKE @ 20 Dec 2009 12:30)
ladder elsö három 90%ban easy modot tolnak
nc


inkább az az nc, hogy top15 80%-a úgy került fel oda, hogy 1v1 gamekben a haverjaik szarráfeedelték őket
1 gameben 60-0 stat LOLR OFL


egyetlen legit akit találtam az [5]tabako :C (a hellbringeres videóban)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 06:05am
Quote (farki @ Dec 20 2009 12:04pm)
inkább az az nc, hogy top15 80%-a úgy került fel oda, hogy 1v1 gamekben a haverjaik szarráfeedelték őket
1 gameben 60-0 stat LOLR OFL


egyetlen legit akit találtam az [5]tabako :C (a hellbringeres videóban)


néztem ladder elsö utolso gémjét
1v1 shaker vs syllabear : DDDDDDDDDDDD nevetséges, és akkor a shakernek ilyen 13xx statja van
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 06:16am
Quote (sylKE @ Dec 20 2009 12:01pm)
Rezs majd irj ide ha végeztél t.t


4-3-16 pebbles, mehet a gém
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 09:51am
96 perces game
fa voltam
de azert elvesztettuk
az meg is gz, hogyha lerakom a szemeket az enemy erdojebe, akkor ott nem spawnolnak a creepek : d ophelia a game felet azzal toltotte hogy vagta az erdot : )))))))
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Dec 20 2009 09:52am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Dec 20 2009 03:51pm)
96 perces game
fa voltam
de azert elvesztettuk
az meg is gz, hogyha lerakom a szemeket az enemy erdojebe, akkor ott nem spawnolnak a creepek : d ophelia a game felet azzal toltotte hogy vagta az erdot : )))))))


akkor te meg azzal töltötted a game felét hogy az erdöbe rakosgattad a szemeket :D
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 09:58am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 20 Dec 2009 16:51)
96 perces game
fa voltam
de azert elvesztettuk
az meg is gz, hogyha lerakom a szemeket az enemy erdojebe, akkor ott nem spawnolnak a creepek : d ophelia a game felet azzal toltotte hogy vagta az erdot : )))))))


yy

az tök jó taktik, h ha mondjuk a sentinellel vagy, s van ellenetek mondjuk 1 tempest, akkor a 2 ember aki a top lanere megy, az vesz 2-2 wardot, s akkor 4 creepspawnhoz lerakjátok.
így tempest kurvára nem tudja összefarmolni a portal keyt 10 percen belül : ))))))))))))))


úgy tudom ez a sima wardokkal is müxik :C

This post was edited by farki on Dec 20 2009 10:00am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 20 2009 10:00am
archer ellen nem akarok gémelni
a kurva istenit már
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 11:03am
Quote (farki @ Dec 20 2009 04:58pm)
yy

az tök jó taktik, h ha mondjuk a sentinellel vagy, s van ellenetek mondjuk 1 tempest, akkor a 2 ember aki a top lanere megy, az vesz 2-2 wardot, s akkor 4 creepspawnhoz lerakjátok.
így tempest kurvára nem tudja összefarmolni a portal keyt 10 percen belül : ))))))))))))))


úgy tudom ez a sima wardokkal is müxik :C


nemtom, de idegesito lehet : D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Dec 20 2009 11:13am
meg mindig mukodnek az orb effectek...
legalabbis nekem a magina szarja lifesteallal meg mukodott :c
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Dec 20 2009 11:14am
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 20 Dec 2009 18:13)
meg mindig mukodnek az orb effectek...
legalabbis nekem a magina szarja lifesteallal meg mukodott :c


a life steal nem orb effect
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172828Next
Add Reply New Topic New Poll