Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ 20 Dec 2009 16:51)
96 perces game
fa voltam
de azert elvesztettuk
az meg is gz, hogyha lerakom a szemeket az enemy erdojebe, akkor ott nem spawnolnak a creepek : d ophelia a game felet azzal toltotte hogy vagta az erdot : )))))))
yy
az tök jó taktik, h ha mondjuk a sentinellel vagy, s van ellenetek mondjuk 1 tempest, akkor a 2 ember aki a top lanere megy, az vesz 2-2 wardot, s akkor 4 creepspawnhoz lerakjátok.
így tempest kurvára nem tudja összefarmolni a portal keyt 10 percen belül : ))))))))))))))
úgy tudom ez a sima wardokkal is müxik :C
This post was edited by farki on Dec 20 2009 10:00am