Mondjuk nem mintha nem lenne totál mindegy, de szerintem az nem volt kéz.

Quote (Inakwo @ Apr 28 2010 09:39pm)
mehet a cry
látod, kurvára cryolok. Itt pampogtál pár oldallal ezelött, hogy mennyire értesz a focihoz, hát ma látthattad, hogy lehet úgy focizni, hogy közben nem focizik az egyik csapat, és arr aérzed magad képesnek, hogy benyögöd ide, hogy mehet a cry
elhúzhatsz innen a lófaszba ha ennyi az érdemi hozzáfűzni valód
This post was edited by Vismajor on Apr 28 2010 02:40pm