d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev168697071723048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Sep 12 2009 06:11am
Tegnap megittunk 1 üveg vodkát haverommal, meg még 1 kis páleszt + sört, és az volt a tervben hogy rákoljuk majd a szitit.
EHELYETT MEG KURVÁRA BEALUDTUNK ÉS HAJNALI FÉL5KOR KELTÜNK ASDSADADASSADADASDSADASD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 12 2009 07:27am
Quote (TheStriker @ Sat, 12 Sep 2009, 14:11)
Tegnap megittunk 1 üveg vodkát haverommal, meg még 1 kis páleszt + sört, és az volt a tervben hogy rákoljuk majd a szitit.
EHELYETT MEG KURVÁRA BEALUDTUNK ÉS HAJNALI FÉL5KOR KELTÜNK ASDSADADASSADADASDSADASD


ez akkora rl hogy simán megér 1 külön topikot
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 12 2009 07:46am
nekiállok megint modolni psp-m mert már unom amilyen most.
ja és fosnom kell már megint.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 12 2009 08:16am
le töltöttem az msn plust :)
Member
Posts: 10,537
Joined: Apr 7 2007
Gold: 15.00
Sep 12 2009 08:22am
Quote (GoreKnight9 @ Sat, Sep 12 2009, 01:27pm)
ez akkora rl hogy simán megér 1 külön topikot


Az ugy tul raj lenne. De valamennyire raj akartam lenni, ezért beirtam ebbe a topicba...
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 12 2009 10:02am
Ez úton is üdvözlöm haverom aki 'Anonymous' felhasználóként olvassa e sorokat!
Cső Krisz!
Member
Posts: 24,701
Joined: Jun 10 2008
Gold: 8,172.00
Sep 12 2009 10:44am
szartam
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Sep 12 2009 11:53am
folyik az orrom
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 12 2009 01:24pm
Robi üzenete:
*hallgazsd meg

Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 12 2009 02:05pm
lehet hogy végigjátszom újra a w3 kampányt
Go Back To Magyar Topic List
Prev168697071723048Next
Closed New Topic New Poll