d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev16869707172170Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 05:12am
Quote (vtibor @ Wed, Oct 29 2008, 11:11am)
Ugy ertettem az elado szekcio a kuka. :-/

Hell cs run alatt estek, mivel full üres accról kezdtem, 0 fgvel, valahol nem ártana elkezdeni tongue.gif Hátha kell vkinek.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 29 2008 05:15am
Quote (Haho @ Wed, 29 Oct 2008, 12:12)
Hell cs run alatt estek, mivel full üres accról kezdtem, 0 fgvel, valahol nem ártana elkezdeni tongue.gif Hátha kell vkinek.


kezdj hc ladder slasherezni ha kell kezdőfg xd
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2008 05:17am
Quote ("JaNoU")
Kéne nekem sok-sok fg.
4 diablót megy egyidőben a gépemen
Keresek egy olyan illetőt, aki szintén tud ilyet csinálni és szintén fg-éhes laugh.gif
Az gondolatom a következő lenne:
Mostanában nem vagyok szerencsés a hell hf-ekkel, de ez változhat :] Egy full gamet kéne csinálni, crushra. 4+4 karakterrel már ketten elegek leszünk :]
Tekintve, hogy eu scn és east hcn van csak classic karakterem, ezek jöhetnek csak számításba :]
euscl árakkal gondolom mindenki tisztában van, én speciel nem fogok azzal kínlódni, hogy esetlegesen 2 istet eladjak 30 fgért és akkor azt még felezzem... East chcn egész jól állok, van egy orberem, blizzerem (és természetesen bobarbom is hozzá), a rúnák árai a következők east hardcore ladderen:
ist 50-55 fg
mal 40 fg
gul 35 fg
um 20
pul 10 talán
(ne lepődjetek meg, máshogy megy a dupe easten)
Úgy gondolom, hogy szerencsés map esetén 30 perc alatt hell act 3-ban vagyunk, természetesen expansionban travi, mefi easy lesz, ott is rendelkezem bobarbbal, 91-es hammerdonggal.
annyi lesz a dolgod, hogy futkorászol a tpkbe, nem szaladgálsz mindenfelé (hcról van szó!), segítesz kiütni a hfeket (normot egy gameben, easthcn 40 pg 15 fg!), aztán pedig felezünk
értelemszerűen én csak 2 hfkarit tudok vinni, neked 4-et kell, a munkát én csinálom :]
Természetesen felezünk, az összes rúna értékén v 3-3 night-hell hfen osztozunk, ezt majd megbeszéljük később...
Mit kérek tőled?
- amikor kell, figyelj rá a gamere, hellen elég necces lehet viper temple pl vagy arcane, akiket húzok, azok általában ilyenkor lesznek afk
- stabil gép, annak semmi értelme nincsen, hogy kétszer addig tart a rush, mert kifagy a géped stb, ne dobálja ki a karikat, ez a lényeg smile.gif

Szerintem egy sűrű hétköznap is 1-2 csapatot meg tudunk oldani, ha minden klappol, nem tart sokáig egy rush smile.gif
Várom a jelentkezőket wink.gif

happy.gif
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Oct 29 2008 05:20am
Quote (Janou @ Wed, Oct 29 2008, 12:17pm)
happy.gif


nekem 2 keyem és egy eusccl rusherem van. Ennyivel tudok menni ha jobbat nem találsz ^^
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2008 05:25am
Quote (Vharimatras @ Wed, 29 Oct 2008, 12:20)
nekem 2 keyem és egy eusccl rusherem  van. Ennyivel tudok menni ha jobbat nem találsz ^^


eusscl kurvára nem éri meg, kiütünk egy pult, 2 fg?
egy gult, 20 fg?
ugyan már.
viszont kell a 4 cd-kulcs, 8 karival éri meg a legjobban, érted smile.gif
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 07:45pm
occulus eladó
eu hardcore ladder

ha köll pm rám

This post was edited by Haho on Oct 29 2008 07:45pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 30 2008 06:49am
Iso EUHCL Mal.
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Oct 30 2008 06:55am
east sc nl iso grush happy.gif

pm me

This post was edited by Eszilard on Oct 30 2008 06:56am
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Oct 31 2008 05:54am
1.Viper 29
2.Valkyre 182ed/1 sk
3.Shaftstop 184ed
4.Ormus 11/14/11 3 frost nova
5.Sandstorm 13/12
6.Eschuta 2sk 14/14
7.Raven 218/19
8.Crescent Moon
9.2ama sk,30frw,15ar,7ll,95ed,cold res18,1 light radius Tiara
10. 9 eq sc

EuHcL
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 31 2008 05:58am
Quote (Janou @ Wed, 29 Oct 2008, 11:25)
eusscl kurvára nem éri meg, kiütünk egy pult, 2 fg?
egy gult, 20 fg?
ugyan már.
viszont kell a 4 cd-kulcs, 8 karival éri meg a legjobban, érted smile.gif


Ha kunyerálok egy kulcsot tiborctól, akár mehet is. Bár most nem vagyok annyira rászorulva... smile.gif De próbaképp megnézhetjük majd.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16869707172170Next
Closed New Topic New Poll