d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16886896906916924765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Nov 3 2015 01:09pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 3 Nov 2015 20:07)
még rakd be másik 3 topikba is, hogy biztosan mindenki lássa


nemigazanerdekelhogymibajodvan
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2015 01:36pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Nov 3 2015 07:07pm)
még rakd be másik 3 topikba is, hogy biztosan mindenki lássa


miért muszáj belekötni btw? ez tényleg ilyen kurvanagy probléma?!
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 3 2015 02:12pm
Quote (Senee @ 3 Nov 2015 21:36)
miért muszáj belekötni btw? ez tényleg ilyen kurvanagy probléma?!


hunsubon minden problema
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 3 2015 04:53pm

Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 3 2015 06:17pm
Quote (Genthor @ Nov 3 2015 05:28pm)


nem tudom minek hirdetik a korlátlan tárhelyet ha tudják hogy úgyse lehet megvalósítani


This post was edited by Lacii on Nov 3 2015 06:19pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 4 2015 05:15am
egy heten belul masodszor mondtak azt hogy az Attila torok nev, most raadasul torokul is kezdtek beszelni hozzam

csak lekene mar bombazni ezt a kozel keletet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 4 2015 05:44am
Quote (Genthor @ 3 Nov 2015 17:28)


15+15 gb into
5+0 gb

szemetek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2015 07:56am
ha ő lenne a világ úrnője sokkal jobb hely lenne az egész univerzum

Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 4 2015 08:01am
Quote (Senee @ Nov 4 2015 02:56pm)
ha ő lenne a világ úrnője sokkal jobb hely lenne az egész univerzum

https://41.media.tumblr.com/8cb4ec842d6b178b09b22a49e253d627/tumblr_nx87juOLZq1qdoyv4o1_500.png


mi az a vilag urnoje? o fozne az egesz vilagra?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 4 2015 08:10am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 4 2015 02:01pm)
mi az a vilag urnoje? o fozne az egesz vilagra?


nem hanem immortal lenne és ő mondaná meg mi legyen
olyan mint a lucy c. filmben a nő nem tud neki ártani senki

kimenne közelkeletre megdermednének a fogyatékosok és elültetne mindenkit a picsába a valagára
igy gondolattal egy helyre söpörné a fegyvereket és no more vérontás mondaná a hülye embereknek

majd ő szépen elosztana mindent
aki brutális barom volt meg szépen menne a postára leveleket feladni meg ilyesmi h haszna is legyen

nem tudnak megtérni az olaj fölött majd ő szépen oda tenné ahova kell igazságosan

sok agresszor barom mehet a bányába kapálni
etc

This post was edited by Senee on Nov 4 2015 08:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16886896906916924765Next
Add Reply New Topic New Poll