Quote (afflect @ Mar 4 2015 09:33am)
Fájnak az ilyen emberek és sajnos túl sokan vannak...
én amúgy azon gondolkodtam, hogy ezek fake profilok
a minisztériumban van egy egész emelet, egy egész osztály aki ezzel foglalkozik, hogy azt reprezentálja a nép felé pogári álcát öltve, hogy ez jó, ez normális, sokan vagyunk (fideszesek) és miénk az igazság
én nem tudom már elképzelni hogy ennyi gyökér fasz létezzen
azok még oké, akik zsiros pénzeket kaszálnak abból, hogy a haver haverjai a maffiában ülnek és csorgatnak ezt-azt
de ez a rengeteg tard nyugdijas/közel nyugdíjas sztem unbelieveable