d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Best Of Facebook
Prev1687688689690691799Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2015 04:57pm


Soon ded!





This post was edited by Baleee on Mar 3 2015 04:58pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 3 2015 11:00pm
Ahhahahahahha, orbanviktor tumblren askok:

Quote (anonymous asked:)
Figyelj most jól rám te hihetetlenül tudatlan ember! Aki nem csak hisz, hanem tud, tényeket ismer, gondolkodik, az téged egy hatalmas tudatlan becsapott átvert embernek néz, mint most én. Kérlek ALAPOSAN!!! ISMERD MEG HOGY MI AZ ILLUMINATI!!! MÉLYEN!!! Ezek után látni fogod mi megy a világban, az országunkban, és ebben mi a szerepe orbánnak. Ha tudatlanságban élsz, elpocsékolod a drága életed vakon ilyen szeretlek viktoros szánalmakra, holott az élet a legértékesebb a világon. - Anonymous -


Quote (anonymous asked:)
Nem azt akarom, hogy úgy gondolkodj mint én, azt akarom hogy gondolkodj! Anonymous voltam.


Az a legszebb, hogy 'ala is irjak', hogy anonymous. :DDDD



This post was edited by Baleee on Mar 3 2015 11:01pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2015 03:16am

Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Mar 4 2015 03:33am
Fájnak az ilyen emberek és sajnos túl sokan vannak...
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 4 2015 03:48am
Quote (afflect @ Mar 4 2015 09:33am)
Fájnak az ilyen emberek és sajnos túl sokan vannak...


én amúgy azon gondolkodtam, hogy ezek fake profilok
a minisztériumban van egy egész emelet, egy egész osztály aki ezzel foglalkozik, hogy azt reprezentálja a nép felé pogári álcát öltve, hogy ez jó, ez normális, sokan vagyunk (fideszesek) és miénk az igazság

én nem tudom már elképzelni hogy ennyi gyökér fasz létezzen

azok még oké, akik zsiros pénzeket kaszálnak abból, hogy a haver haverjai a maffiában ülnek és csorgatnak ezt-azt
de ez a rengeteg tard nyugdijas/közel nyugdíjas sztem unbelieveable
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2015 04:00am
Quote (RRC @ Mar 3 2015 10:28pm)
hol találjátok ezeket amúgy? :DD


orbanviktor.tumblr gondolom a nagyresze
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Mar 4 2015 04:06am
Quote (Senee @ Mar 4 2015 11:48am)
én amúgy azon gondolkodtam, hogy ezek fake profilok
a minisztériumban van egy egész emelet, egy egész osztály aki ezzel foglalkozik, hogy azt reprezentálja a nép felé pogári álcát öltve, hogy ez jó, ez normális, sokan vagyunk (fideszesek) és miénk az igazság

én nem tudom már elképzelni hogy ennyi gyökér fasz létezzen

azok még oké, akik zsiros pénzeket kaszálnak abból, hogy a haver haverjai a maffiában ülnek és csorgatnak ezt-azt
de ez a rengeteg tard nyugdijas/közel nyugdíjas sztem unbelieveable


Az elmúlt 10 évben kb. az ország minden pontjára eljutott az internet, úgyhogy azok az emberek, akik eddig azt se tudták mi az a számítógép ma már aktív résztvevői a közösségi oldalaknak.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2015 04:10am
Quote (ZaturekManfred @ 4 Mar 2015 12:06)
Az elmúlt 10 évben kb. az ország minden pontjára eljutott az internet, úgyhogy azok az emberek, akik eddig azt se tudták mi az a számítógép ma már aktív résztvevői a közösségi oldalaknak.


Ja, ameddig az ilyen storykat eddig a partok altal szervezett falugyulesen/kozgyulesen hallhattal videken, most mar facebookra is regeltek es ott tomorulnek es ontjak a szart.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2015 04:12am
De amúgy milyen geci szar lehet már nyugdíjasnak lenni, az ég egy adta világon semmi más nem ad neked identitástudatot csak az, hogy fideszes vagy.

Inkább sajnálni kéne ezeket az ebereket, meg valamivel lekötni őket, mert gyakorlatilag semmi mást nem csinálnak egész nap, csak ülnek otthon és bámulják a hírtvt (szocinyugdíjasok az atvt), és egy az egyben kajálják a híg fost.
Member
Posts: 619
Joined: Feb 19 2015
Gold: 200.00
Mar 4 2015 04:12am
Quote (Senee @ Mar 4 2015 10:48am)
én amúgy azon gondolkodtam, hogy ezek fake profilok
a minisztériumban van egy egész emelet, egy egész osztály aki ezzel foglalkozik, hogy azt reprezentálja a nép felé pogári álcát öltve, hogy ez jó, ez normális, sokan vagyunk (fideszesek) és miénk az igazság

én nem tudom már elképzelni hogy ennyi gyökér fasz létezzen

azok még oké, akik zsiros pénzeket kaszálnak abból, hogy a haver haverjai a maffiában ülnek és csorgatnak ezt-azt
de ez a rengeteg tard nyugdijas/közel nyugdíjas sztem unbelieveable


Én is gondoltam már erre, de szarnak ezek mindenre szerintem. Nagyjából tudják meddig mehetnek, és azt is tudják, hogy az emberek nem nagyon csinálnak semmit se. Na meg valóban sok a nyomorult agymosott. Van értelmiségi tanár ismerősöm hatalmas fideszes volt. Kb. féléve érezte meg, hogy nincs kolbászból a kerítés, azóta elég durcimarci arca van 24/7.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1687688689690691799Next
Add Reply New Topic New Poll