d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16866876886896904765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 3 2015 06:47am
kilyukasztottam a kedvenc farmeromat :((((((((((((((((((((((((((
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 3 2015 06:50am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 3 2015 12:47pm)
kilyukasztottam a kedvenc farmeromat :((((((((((((((((((((((((((


én most néztem az előbb h a lábam között a golyóm alatt majdnem kikopott már a farmer, kicsit megnyomnám kilyukadna
venni kéne újat de én ruházkodásra nem költök wtf meg úgy sem látja ott senki
:XD

na jo majd lehet elmegyek
de utálok gatyára vetkőzni idegen helyen
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 3 2015 07:08am
Quote (Senee @ Nov 3 2015 01:50pm)
én most néztem az előbb h a lábam között a golyóm alatt majdnem kikopott már a farmer, kicsit megnyomnám kilyukadna
venni kéne újat de én ruházkodásra nem költök wtf meg úgy sem látja ott senki
:XD

na jo majd lehet elmegyek
de utálok gatyára vetkőzni idegen helyen


a másikkal mi történt?

amugy foltoztasd meg, ha meg nem szakadt el sokkal egyszerubb/tartosabb
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 3 2015 07:11am
Quote (Senee @ Nov 3 2015 01:50pm)
én most néztem az előbb h a lábam között a golyóm alatt majdnem kikopott már a farmer, kicsit megnyomnám kilyukadna
venni kéne újat de én ruházkodásra nem költök wtf meg úgy sem látja ott senki
:XD

na jo majd lehet elmegyek
de utálok gatyára vetkőzni idegen helyen


Nekem 2 farmerom van, az egyik ami épp rajtam van tök lyukas a lábam között, de /care
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2015 07:12am
Quote (SummertimeClothes @ Nov 3 2015 01:47pm)
kilyukasztottam a kedvenc farmeromat :((((((((((((((((((((((((((


enyem is kilyukadt par honapja ((

van meg egy olcso sima farmer ami kenyelmes de szarul nez ki, egy piros amit nem lehet mindennap hordani mert tul /fa/, meg egy fekete amin lancok vannak az meg tul nehez

Quote (Senee @ Nov 3 2015 01:50pm)
én most néztem az előbb h a lábam között a golyóm alatt majdnem kikopott már a farmer, kicsit megnyomnám kilyukadna
venni kéne újat de én ruházkodásra nem költök wtf meg úgy sem látja ott senki
:XD

na jo majd lehet elmegyek
de utálok gatyára vetkőzni idegen helyen


en utalok gatyat venni, vagy derekre bö, vagy tul hosszu, olyat ami pont jo olyat ritkan talalok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 3 2015 07:24am
Quote (Karan2_Returned @ Nov 3 2015 02:12pm)
enyem is kilyukadt par honapja ((

van meg egy olcso sima farmer ami kenyelmes de szarul nez ki, egy piros amit nem lehet mindennap hordani mert tul /fa/, meg egy fekete amin lancok vannak az meg tul nehez



en utalok gatyat venni, vagy derekre bö, vagy tul hosszu, olyat ami pont jo olyat ritkan talalok


Rajtam a piros farmerom van, miért túl /fa/

mindkét csaj munkatársam megdicsérte

This post was edited by anyd on Nov 3 2015 07:24am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 3 2015 07:29am
a masodik kedvenc nadragom egy piros szovetnadrag, de sajnos kezd viselhetetlenne valni szamomra az is az egyre novekvo combatmerom miatt :((
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 3 2015 07:33am
Quote (SummertimeClothes @ 3 Nov 2015 14:29)
a masodik kedvenc nadragom egy piros szovetnadrag, de sajnos kezd viselhetetlenne valni szamomra az is az egyre novekvo combatmerom miatt :((


lol dagat keci
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 3 2015 07:34am
Quote (MarcusD @ 3 Nov 2015 15:33)
lol dagat keci


oh the irony
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 3 2015 07:35am
Quote (MarcusD @ 3 Nov 2015 14:33)
lol dagat keci


MingLee
Go Back To Magyar Topic List
Prev16866876886896904765Next
Add Reply New Topic New Poll