Quote (SummertimeClothes @ Nov 3 2015 01:47pm)
kilyukasztottam a kedvenc farmeromat :((((((((((((((((((((((((((
enyem is kilyukadt par honapja ((
van meg egy olcso sima farmer ami kenyelmes de szarul nez ki, egy piros amit nem lehet mindennap hordani mert tul /fa/, meg egy fekete amin lancok vannak az meg tul nehez
Quote (Senee @ Nov 3 2015 01:50pm)
én most néztem az előbb h a lábam között a golyóm alatt majdnem kikopott már a farmer, kicsit megnyomnám kilyukadna
venni kéne újat de én ruházkodásra nem költök wtf meg úgy sem látja ott senki
:XD
na jo majd lehet elmegyek
de utálok gatyára vetkőzni idegen helyen
en utalok gatyat venni, vagy derekre bö, vagy tul hosszu, olyat ami pont jo olyat ritkan talalok