Quote (Cpt_Ghost @ 3 Mar 2015 21:00)
ejj de kibaszott buta ez is gec
miért van szavazati joga az ilyen primitív embereknek? ezért tartunk ott ahol
szebb jövőt testvéreim
Amugy szerintem ez a 'nyomozas folyik' ilyen, bement rendorsegre, feljelentette, es azt hiszik, hogy azok cisnalnak valamit, majd kapnak par het mulva, egy uzenetet, hogy nincs elegendo bizonyitek, etc. Aztan meg majd jonnek az ujabb uzenetek (amik ofc tumnblrre is kikerulnek), hogy a rendorseg, a mocskos balliberalis hazarulok kezeben van! :DDDDDDD