Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ 2 Nov 2015 15:05)
alien activity on the moon was nothing new to the ex nacis, who engineerd the apollo moon machines
kommentek is jok:
Szerintem meg azzal kéne már foglalkozni, hogy miért lessz egyre hülyébb az emberiség? Senkinek sem tünik fel, hogy lassan ovodás szinten vagyunk??? Ez legalább 1 kézzel fogható tény, és épp itt lenne az ideje, hogy kideritsük, miért történik ez? Ki vagy mi áll ez mögött, vagy mi okozza, mert tartok tőle,hogy ez már egyszer pl. a maják kihalását is okozhatta. Lassan az emberi értelmetlenség irtani kezdi a villágot, aztán leshetünk nagy szomorúan akár a holdra is!
Einstein:"Idióta társadalom"..ő már akkor megjósolta az okos telós hatást...ahogy okosodnak a telók ,azzal párhuzamban butulnak az emberek...itt felénk is rengeteg buta ember él és egyre butábbak napról napra ...az okos TV-k pedig mindent látnak hallanak rólunk és tovább küldik mind ezt a kormányoknak...ugyanígy a telók is....ujjlenyomat...
Idiota tarsadalom --> megjosolta.