Nevetek.
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 22:11)
azért megfogalmazhatnád kevésbé sértően is a véleményeidet néha, mert például nekem nagyon tetszik és tetszett régebben. és amikor te azt írod hogy bottal se piszkálnád meg az számomra eléggé bántó. írhatnál annyit is hogy "nem tetszik" vagy valami, meg a németet se kéne le KORCS NYELV-ezni, mert például én a német nyelvet is nagyon szeretem és rosszul esik amikor valaki ennyire DURVÁN beszél róla.
és ezzel nem csak én vagyok így szerintem, a legtöbb embernek akinek nemvagy szimpatikus emiatt nem vagy, és nem azért mert 1 szar ember lennél, csak van egy ilyen rossz berögződésed. nyilván számodra ez csak egy sima érzelemkifejezés és nem érzékeled hogy másoknak ez rosszul esik, nem bántásból mondom, csak azért hogyha esetleg azt szeretnéd hogy jobban szeressenek tiszteljenek az emberek, akkor ezen érdemes kicsit változtatni mert nem kerül semmibe
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 22:23)
hát jó ahogy érzed. csak tudd hogy amikor ilyen erős sértéseket használsz emberekre, tárgyakra, vagy akár absztrakt ideákra is akkoris könnyen megbánthatsz valaki olyat akinek fontos az az adott személy/dolog valami miatt
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 23:10)
néhány embernek nagyon fáj hogy jólérzem magam és folyton megpróbálnak provokálni :S mit tehetnék. tudodmit, nyitok egy pollt hogy elmenjek-e a subról, ha tényleg ennyire tard vagyok mint joeyék mondják akkor szavazzatok ki és lelépek 1 időre
Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 23:12)
túlérzékeny wat XD
elvagy tévedve egy kicsit szerintem. az hogy én fórumozok ők meg 0-24 jönnek ugrálni meg szidni aztán én erre vagy nem reagálok, vagy valami teljesen semlegeset, az nem hiszem hogy túlérzékenység lenne
Quote (jarabekg @ 29 Oct 2015 23:09)
És ez még mindig nem segít azon, hogy sajnos semmi humorérzéked nincs, és minden postodról lerí, hogy egy egomán nyomorult fogyatékos erőlködése.