d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16826836846856864765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Nov 1 2015 03:47pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 1 2015 09:46pm)
http://www.youtube.com/watch?v=mL3sho1CpkI


új vidi? kurvajo a csávó, mindenét láttam eddig :D
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 1 2015 04:00pm
Nevetek.

Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 22:11)
azért megfogalmazhatnád kevésbé sértően is a véleményeidet néha, mert például nekem nagyon tetszik és tetszett régebben. és amikor te azt írod hogy bottal se piszkálnád meg az számomra eléggé bántó. írhatnál annyit is hogy "nem tetszik" vagy valami, meg a németet se kéne le KORCS NYELV-ezni, mert például én a német nyelvet is nagyon szeretem és rosszul esik amikor valaki ennyire DURVÁN beszél róla.
és ezzel nem csak én vagyok így szerintem, a legtöbb embernek akinek nemvagy szimpatikus emiatt nem vagy, és nem azért mert 1 szar ember lennél, csak van egy ilyen rossz berögződésed. nyilván számodra ez csak egy sima érzelemkifejezés és nem érzékeled hogy másoknak ez rosszul esik, nem bántásból mondom, csak azért hogyha esetleg azt szeretnéd hogy jobban szeressenek tiszteljenek az emberek, akkor ezen érdemes kicsit változtatni mert nem kerül semmibe

Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 22:23)
hát jó ahogy érzed. csak tudd hogy amikor ilyen erős sértéseket használsz emberekre, tárgyakra, vagy akár absztrakt ideákra is akkoris könnyen megbánthatsz valaki olyat akinek fontos az az adott személy/dolog valami miatt

Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 23:10)
néhány embernek nagyon fáj hogy jólérzem magam és folyton megpróbálnak provokálni :S mit tehetnék. tudodmit, nyitok egy pollt hogy elmenjek-e a subról, ha tényleg ennyire tard vagyok mint joeyék mondják akkor szavazzatok ki és lelépek 1 időre

Quote (BmA_BeMyAngel @ 29 Oct 2015 23:12)
túlérzékeny wat XD

elvagy tévedve egy kicsit szerintem. az hogy én fórumozok ők meg 0-24 jönnek ugrálni meg szidni aztán én erre vagy nem reagálok, vagy valami teljesen semlegeset, az nem hiszem hogy túlérzékenység lenne



Quote (jarabekg @ 29 Oct 2015 23:09)
És ez még mindig nem segít azon, hogy sajnos semmi humorérzéked nincs, és minden postodról lerí, hogy egy egomán nyomorult fogyatékos erőlködése.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 1 2015 04:18pm


könnyezve röhögtem
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2015 06:47pm
2 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)

hú de ül a sub
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2015 06:48pm
Quote (TrollBoss @ 2 Nov 2015 01:47)
2 User(s) are browsing this Forum (0 Guests and 0 Anonymous Users)

hú de ül a sub


éjjel van
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 1 2015 06:51pm
Quote (Anarkin @ Nov 2 2015 01:48am)
éjjel van


én is most megyek szenderegni, meguntam a jó öreg Bob Rosst
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 1 2015 07:05pm
Quote (TrollBoss @ 2 Nov 2015 01:51)
én is most megyek szenderegni, meguntam a jó öreg Bob Rosst


ennyi idosen mar kar alvasra pazarolni azt a csopp kis idot
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 1 2015 11:45pm
Irány Szófia.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 2 2015 12:22am
Quote (TrollBoss @ Nov 2 2015 12:51am)
én is most megyek szenderegni, meguntam a jó öreg Bob Rosst



tegnap én is néztem elalváshoz
olyan megnyugtató ahogy beszél
:XD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2015 03:18am

ok
Go Back To Magyar Topic List
Prev16826836846856864765Next
Add Reply New Topic New Poll