Quote (Senee @ 27 Feb 2015 09:59)
ez a topic mindig segít mikor nagyon ritkán olyan gondolatom támad, hogy változtatni kell az életemen és küzdeni
minek
ennyi fogyatékost gyec olyan mintha széllel szembe pisálnál ami hurrikán téged is elvisz nem csak a hugyodat
ezeknek szavazati jog?! minek?! ezeknek jog?! minek
nem akarok ehhez a hulladék társadalomhoz tartozni ennek a gecis államnak fizetni egy raklap adót meg semmit geci hagyjatok már békén
Epitsd te is isten orszagat inkabb!
