Quote (Senee @ Oct 31 2015 07:10pm)
pénteken mikor mentem a teszkoba egy aranyos lány jött oda, hogy tudok-e adni neki egy 100-ast h telefonáljon (lol vannak még telefonfülkék a világon?!)
olyan szépen nézett h adtam neki
vajon az agressziv kanok rájöttek h nem érdemes szarakodniuk mert csak a probléma van belőle és inkább a cute lány családtagokat küldik ki lejmolni?!
nalunk vonaton volt fel evig kb egy csoport fiatla lany, süketnemanak tettettek magukat, melledültek, szemedbeneztek boci szemekkel, es a kezedbenyomtak egy nyomtatvanyt hogy adakozz valami süketnemakat segitö szervezetnek
amikor elöször beprobalkoztak azt hittem megprobal fölszedni egy csaj azt kiderült megsem 8D