Quote (llllllllllll @ Jul 28 2016 07:45am)
Gondoltam elindulok, mi nekem ez a kis eso
10 mp alatt atazott a cipom, gatytam, mindenem
Ok
Jo nap less ez is
Nekem kellemes volt. Kiléptem a lakásból, akkor még csak szemerkélt. 2 megálló villamossal, pont akkor kezdett el szakadni, amikor lementem a Nagyvárad Tér metró aluljáróba. Nézem, hogy jó sok az ember, valaki kitalálta, hogy innen majd buszok fognak menni metró helyett. Leszarom, lesétáltam a metróhoz. Kb. 3 perc múlva jött is egy üres szerelvény, amibe rajtam kívül még kb. 30 ember szállt fel, a többinek kb. akkor szólhattak fent az ogrék, hogy járnak a metrók. Miután leszálltam, még egy kényelmes séta + cigi esernyő alatt a munkahelyig.
This post was edited by -joey- on Jul 28 2016 01:10am