d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szar Az Elet Topic
Prev16768697071231Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 27 2016 02:37pm
egy ket pohar whisky, egy uveg bor meg belefer imo, tenyleg csak hogy ellazulj es tolhasd a beleszarok eleterzest
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2016 03:46pm
Quote (Taszilo.^ @ Jul 27 2016 08:37pm)
egy ket pohar whisky, egy uveg bor meg belefer imo, tenyleg csak hogy ellazulj es tolhasd a beleszarok eleterzest


naponta?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 27 2016 03:53pm
Quote (llllllllllll @ 27 Jul 2016 23:46)
naponta?


de tényleg hogy csak ellazulj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2016 03:53pm
Quote (sylke @ Jul 27 2016 09:53pm)
de tényleg hogy csak ellazulj


es tolhasd a beleszarok eleterzest!
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Jul 27 2016 04:54pm
Quote (Karan2_Returned @ Jul 27 2016 08:33pm)
Ket hete annyibol all az eletem hogy ~10 orat dolgozok es munka utan szarraiszom magamat hogy ne a munkan jarjon az agyam

Föiskolanal mondjuk igy is 100x jobb


Quote (Karan2_Returned @ Jul 27 2016 09:45pm)
egyik nap fajt a fejem, de szerintem a monitor fenyetöl volt inkabb


egyre jobb ez a topik
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 27 2016 09:06pm
Quote (Taszilo.^ @ Jul 27 2016 08:37pm)
egy ket pohar whisky, egy uveg bor meg belefer imo, tenyleg csak hogy ellazulj es tolhasd a beleszarok eleterzest


mai napig biztos vagyok abban hogy az alkohol semmiben se segít - nálam -

néhány ital jo, azer iszok max, nem tudom másra h van pozitív hatással
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2016 12:45am
Gondoltam elindulok, mi nekem ez a kis eso
10 mp alatt atazott a cipom, gatytam, mindenem
Ok
Jo nap less ez is
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 28 2016 01:09am
Quote (llllllllllll @ Jul 28 2016 07:45am)
Gondoltam elindulok, mi nekem ez a kis eso
10 mp alatt atazott a cipom, gatytam, mindenem
Ok
Jo nap less ez is


Nekem kellemes volt. Kiléptem a lakásból, akkor még csak szemerkélt. 2 megálló villamossal, pont akkor kezdett el szakadni, amikor lementem a Nagyvárad Tér metró aluljáróba. Nézem, hogy jó sok az ember, valaki kitalálta, hogy innen majd buszok fognak menni metró helyett. Leszarom, lesétáltam a metróhoz. Kb. 3 perc múlva jött is egy üres szerelvény, amibe rajtam kívül még kb. 30 ember szállt fel, a többinek kb. akkor szólhattak fent az ogrék, hogy járnak a metrók. Miután leszálltam, még egy kényelmes séta + cigi esernyő alatt a munkahelyig.

This post was edited by -joey- on Jul 28 2016 01:10am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jul 28 2016 01:23am
Quote (llllllllllll @ Jul 28 2016 07:45am)
Gondoltam elindulok, mi nekem ez a kis eso
10 mp alatt atazott a cipom, gatytam, mindenem
Ok
Jo nap less ez is


otthonrol lattam hogy be van borulva, de gondoltam azert tul nagy eso nem lesz ugyhogy szandal + rovidnadrag

valahogy csak egy parducmintas esernyo volt otthon, azt azert elhoztam

150 meterrel kesobb bokaig vizben voltam
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 28 2016 01:39am
Becsuktam az ablakot mert beesett az eső
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071231Next
Add Reply New Topic New Poll