d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Overwatch
Prev16768697071112Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 15 2016 02:51pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 15 2016 09:48pm)
nem találom magamat :(


ra lehet keresni btagre
ha nincs, akkor nem vagy magyar
vagy annyira szar vagy, hogy meg a kereso se dob ki :XD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Aug 15 2016 02:54pm
Quote (Taszilo.^ @ 15 Aug 2016 22:51)
ra lehet keresni btagre
ha nincs, akkor nem vagy magyar
vagy annyira szar vagy, hogy meg a kereso se dob ki :XD


fontos a kis meg nagybetü, először nekem se adta ki
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 15 2016 03:11pm
Quote (RRC @ Aug 15 2016 08:54pm)
fontos a kis meg nagybetü, először nekem se adta ki



99999.?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 15 2016 03:14pm
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Aug 15 2016 09:48pm)
nem találom magamat :(


miert vagy ennyire jo?

Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 15 2016 04:53pm
elkezdtem zaryazni, ezzel tenyleg lehet kerrizni :OO
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2016 02:23am
tfw kozelebb vagyok hozza, hogy leessek 55 ala, minthogy visszahuzzam magam 60ig legalabb
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 16 2016 02:47am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 16 2016 09:23am)
tfw kozelebb vagyok hozza, hogy leessek 55 ala, minthogy visszahuzzam magam 60ig legalabb


career best szamit
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2016 02:50am
Quote (Taszilo.^ @ 16 Aug 2016 10:47)
career best szamit


lol
god bless
easy golden gun

mar kezdtem idegosszeroppanast kapni az elmult 1-2 napban
akkor most nem is jatszok season vegeig hehe

This post was edited by SummertimeClothes on Aug 16 2016 02:51am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 16 2016 02:51am
Quote (SummertimeClothes @ Aug 16 2016 09:50am)
lol
god bless
easy golden gun


:^)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Aug 16 2016 02:58am
mar csak az a kerdes, hogy melyiket vegyem meg eloszor
szerintem reaper nez ki a legjobban, de azzal eleg ritkan jatszok
meit akarnek meg szivesen, csak azzal meg egyre inkabb bognek az allyk, ha kihozza az ember ~~
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071112Next
Add Reply New Topic New Poll