d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Afk Dolgozok
Prev16768697071172Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Aug 31 2016 09:50am
Quote (lacketto @ Aug 31 2016 04:48pm)
istenem már :DDDDDDDDDDDDDDDD


Svájci Államszövetség

Nemzeti mottó: Unus pro omnibus, omnes pro uno (latin)
(magyarul: Egy mindenkiért, mindenki egyért)
Nemzeti himnusz: Svájci zsoltár

Fővárosa Bern
é. sz. 46° 57′, k. h. 7° 27′
Legnagyobb város Zürich
Államforma Köztársaság
Vezetők
A Szövetségi Tanács elnöke: kem
Hivatalos nyelv francia, német, olasz,
romans (regionálisan)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 31 2016 09:53am
srácok, van olyan nap amikor kemet nem léptetik épp elő?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Aug 31 2016 09:53am
Quote (Akizk @ 31 Aug 2016 17:42)
ide is jöhet a kép :D

Amúgy változott a szitu. A mai naptól átvettem a kis csapat vezetését és elő is léptetnek szerintem a napokban.
Kicsit felgyorsultak az események.


soon ceo
Member
Posts: 1,357
Joined: Mar 19 2016
Gold: 2.70
Aug 31 2016 09:56am
Quote (rapiddani @ Aug 31 2016 04:53pm)
srácok, van olyan nap amikor kemet nem léptetik épp elő?


szombat, vasárnap
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Aug 31 2016 10:59am
Quote (lacketto @ 31 Aug 2016 17:48)
istenem már :DDDDDDDDDDDDDDDD


Quote (rapiddani @ 31 Aug 2016 17:53)
srácok, van olyan nap amikor kemet nem léptetik épp elő?


ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?

This post was edited by Akizk on Aug 31 2016 10:59am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Aug 31 2016 11:04am
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 05:59pm)
ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?


Elvileg igen, gyakorlatilag a dank meme postolás és kötekedés. Végül is hunsubon vagy, nem?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Aug 31 2016 11:13am
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 05:59pm)
ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?


ontopic: engem ma nem leptettek elo
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Aug 31 2016 11:16am
Quote (Akizk @ Aug 31 2016 04:59pm)
ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?


hogy te mi
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Aug 31 2016 11:34am
Quote (Akizk @ 31 Aug 2016 17:59)
ennek a topicnak nem az a lényege, hogy postoljuk a mi történik elünk munka közben, esetleg karrier progressről írjunk?

vagy a mulefactorynél még mindig utálat tárgya vagyok? esetleg a jó magyar irigység?


DB engineert nem keresnek oda?

Amugy grat.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Aug 31 2016 11:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ Aug 31 2016 05:13pm)
ontopic: engem ma nem leptettek elo


engem sem
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071172Next
Add Reply New Topic New Poll