Quote (Saenchai @ Jul 27 2014 04:19pm)
hát ha én csaj lennék, és kapnék 1 ilyen sms-t ismeretlen számról, akkor hívnám a rendőrséget
én úgy értettem hogy ott állok még beszélgetek vele és közben küldöm neki. és ha nem hallaná hogy rezeg a telefonja akkor mondom hogy kaptál egy smst tóp lél és akkor megnézi és nevet hogy LOLTEMILYENVICES srácka vagy :XD:Xd
és akkor nem az van hogy 2 nap múlva küldök neki 1 smst, és aztse tudja hogy ez ki a fasz, hanem már van 1 megkezdett beszélgetés a telefonjában
This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 27 2014 09:28am