Quote (kuzdithom @ Nov 17 2014 04:02pm)
ha nem egytermekes cegnel vagy, kicsi az eselye, hogy x honap mulva elo fogod venni
kutató csoportban vagyok, tehát még 1-2 évig biztos használni fogjuk, mert különböző komponensek jönnek hozzá, etc (ez fejlesztéshez írt program, nem lesz soha termék része)
most konkrétan ezt leadom jövőhéten, kiküldik a németeknek és az egész 100fős bagázs aki ezen a projekten dolgozik az az én grafikus könyvtáramat fogja használni
This post was edited by xGurke on Nov 17 2014 11:17am