d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 15 2013 01:52pm
Quote (TrollBoss @ 15 Mar 2013 20:48)
2010+ legyen




This post was edited by SummertimeClothes on Mar 15 2013 01:52pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 01:52pm
Quote (TrollBoss @ 15 Mar 2013 20:45)
mondjatok nekem jó fpst amit lehet ketten tolni coopban

avp2010et nem tudtam survival modban elindítani :(


FEAR 3
Left for Dead 2
Borderlands 2
Dead Island
Portal 2

ezeket toltam ki szobatársammal az utóbbi időben, elég jók

This post was edited by fahrii on Mar 15 2013 01:53pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 15 2013 01:58pm
Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 19:52)
FEAR 3
Left for Dead 2
Borderlands 2
Dead Island
Portal 2

ezeket toltam ki szobatársammal az utóbbi időben, elég jók


L4D2 annyira kurva jó hogy rrcvel multizni is szoktunk néha.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 02:04pm
Quote (Smat @ 15 Mar 2013 20:58)
L4D2 annyira kurva jó hogy rrcvel multizni is szoktunk néha.


anno megvettem (párszáz ftos akció keretei között), de mivel senki másnak nincs meg eredetibe így csak porosodik, randomokkal nem szeretek játszani és a story módon kívül a többi nem izgat
viszont előző évben amikor 4en a szobából összejöttünk játszani törtön eléggé epic hangulat lett
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 15 2013 02:07pm
erről a mexikói drogkartelles témáról, hogy csempészik usaba a drogot meg egymást fejezgetik gyilkolják halomra egy tök fasza gta stilusu játékot lehetne csinálni
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 15 2013 02:42pm
Quote (TrollBoss @ Mar 15 2013 08:45pm)
mondjatok nekem jó fpst amit lehet ketten tolni coopban

avp2010et nem tudtam survival modban elindítani :(


dead space 3, bár nem tipikus fps
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 15 2013 02:45pm
Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 20:04)
anno megvettem (párszáz ftos akció keretei között), de mivel senki másnak nincs meg eredetibe így csak porosodik, randomokkal nem szeretek játszani és a story módon kívül a többi nem izgat
viszont előző évben amikor 4en a szobából összejöttünk játszani törtön eléggé epic hangulat lett


Na, akkor vmikor összehozunk egy hármas öldöklést online.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 03:55pm
Quote (Vismajor @ 15 Mar 2013 21:42)
dead space 3, bár nem tipikus fps


olyannyira nem tipikus fps, hogy tps
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 15 2013 05:09pm


hát nem cukor? :)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 05:48pm
Quote (Senee @ 16 Mar 2013 00:09)
http://2.ii.gl/5wL_mW.png

hát nem cukor? :)


ez egy kutya
Go Back To Magyar Topic List
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll