Quote (Smat @ 15 Mar 2013 20:58)
L4D2 annyira kurva jó hogy rrcvel multizni is szoktunk néha.
anno megvettem (párszáz ftos akció keretei között), de mivel senki másnak nincs meg eredetibe így csak porosodik, randomokkal nem szeretek játszani és a story módon kívül a többi nem izgat
viszont előző évben amikor 4en a szobából összejöttünk játszani törtön eléggé epic hangulat lett