Quote (fahrii @ 1 Mar 2013 12:55)
wat, mi simán lenyomtuk szobatárssal pedig coldrest még hírből sem ismerik a karaktereink
Persze, rangerrel first en is ugy oltem le, de aztan amikor hc karijaim csinaltam, 2x a cold resi ring berakva neki es siman kitankoltam anelkul, hogy el kellett volna egyszer is kiteolnom.
Jajj amugy Szellemmesterq, duelistnek kell wb (Whirling blades) kiteolni, van, hogy azzal olsz, ha nagyon szar a helyzet, bossoknal pl at szoktam en arra rakni a lifeonhit gemet es tomegbe/bosson atwbzgetek.