d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1676869707178Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 26 2013 12:38am
Bump. Elkezdtem megint játszadozni. :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 27 2013 04:21am
Nagyon sok uj dolog van, mind pvp es pve teren. Blogolgatni fogok itt magamnak. :))

Jatszottam 4-5 kor spvpt rougeval, mind win. :D
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 28 2013 06:35am
Kiprobalgatom az osszes kasztot spvpben, eddig a mesmer a legdurvabb. Koronkent 7+kill tuti meg ha rossz csapatban vagyok akkor is viable.
Mondjuk itt elegge balanced a matchmaking, a szintedhez megfeleloen rak csapatot.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 28 2013 09:07am
Van már normális tournament rendszer is, 5v5. Ki is kaptunk 500-470re pedig végig vezettunk. :(
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 28 2013 09:57am
Egy legendary fegyver átszámolva 55k fg körül mozog. :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 28 2013 10:08am
Quote (Namechange @ 28 Jul 2013 17:57)
Egy legendary fegyver átszámolva 55k fg körül mozog. :D


azt hittem nincs endgame a játékban vagy mi a szösz, patchelték?

arról panaszkodott 5-ből 4 topic hogy kb pikk pakk már csak a cucc színét lehet cserélgetni
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 28 2013 10:14am
Quote (Anarkin @ 28 Jul 2013 18:08)
azt hittem nincs endgame a játékban vagy mi a szösz, patchelték?

arról panaszkodott 5-ből 4 topic hogy kb pikk pakk már csak a cucc színét lehet cserélgetni


Hát ha end-game nek lehet nevezni hogy 3 hónapot grindolsz egy legendary itemért, ami statban nem jobb semminél, viszont úgy néz ki hogy csak na, akkor van end-game. :D Csak sok embernek nem tetszik hogy nem tudják outgearelni a noobokat 0-24 farmolással.

Szerintem a gw2nek ez lehetne a mottója:
Quote
Play pve for the journey not for the destination


This post was edited by Namechange on Jul 28 2013 10:14am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2013 10:28am
Annyira sajnálom hogy nem tud lekötni a játék. Pedig nagyon tetszik... csak 10 perc után megunom :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 28 2013 10:33am
Quote (fahrii @ Jul 28 2013 04:28pm)
Annyira sajnálom hogy nem tud lekötni a játék. Pedig nagyon tetszik... csak 10 perc után megunom :(


meg nincs hozzá botod, meg amugy sem lehet vele pénzt keresni :S
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 28 2013 10:36am
Quote (sylke @ 28 Jul 2013 18:33)
meg nincs hozzá botod, meg amugy sem lehet vele pénzt keresni :S


:(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1676869707178Next
Add Reply New Topic New Poll