Quote (Anarkin @ 28 Jul 2013 18:08)
azt hittem nincs endgame a játékban vagy mi a szösz, patchelték?
arról panaszkodott 5-ből 4 topic hogy kb pikk pakk már csak a cucc színét lehet cserélgetni
Hát ha end-game nek lehet nevezni hogy 3 hónapot grindolsz egy legendary itemért, ami statban nem jobb semminél, viszont úgy néz ki hogy csak na, akkor van end-game.

Csak sok embernek nem tetszik hogy nem tudják outgearelni a noobokat 0-24 farmolással.
Szerintem a gw2nek ez lehetne a mottója:
Quote
Play pve for the journey not for the destination
This post was edited by Namechange on Jul 28 2013 10:14am