d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev16768697071198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 16 2012 03:24pm
Quote (Karan2_Returned @ 16 Sep 2012 19:38)
Nem tudom mi törtent az elmult par honapban, de mar odaig fajult a helyzet /a/-n hogy körülbelül ez jelenleg a legnormalisabb topic.

http://2.imgland.net/pPdWkv2.jpg


Napi több órát vagyok ott, semmi változást nem vettem észre a Narutoshitpostingon kívül aminek már régóta vége van.
Ilyen szintű dolgok meg mindig voltak de kb elhanyagolható számban.

This post was edited by Rawen on Sep 16 2012 03:27pm
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 16 2012 05:36pm
Vegre nem sajnaljak a penzt, egesz epizod baromi jol nezett ki.

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 01:10am
életemben először nyitom meg ezt a topikot, most is csak azért hogy belefossak
nn karan meg rawen thread
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 01:21am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Sep 2012 01:36)
Vegre nem sajnaljak a penzt, egesz epizod baromi jol nezett ki.

http://3.imgland.net/JDAfBe_.png


Még mindig volt QUALITY azért rendesen, ezen már nem nagyon fog semmi sem segíteni, reménykedek egy VN adaptációban mert egész jól fogynak a BD-k.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 02:00am
Vége van az AOTS-nek


This post was edited by Rawen on Sep 17 2012 02:03am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 17 2012 02:51am
Quote (Rawen @ Sep 17 2012 08:21am)
Még mindig volt QUALITY azért rendesen, ezen már nem nagyon fog semmi sem segíteni, reménykedek egy VN adaptációban mert egész jól fogynak a BD-k.


Csak a corporal volt kicsit rosszabbul megrajzolva amikor meghalt, de azon kivül nem lattam semmi bajt. A VN meg mar keszülöben van, a BD eladasok legföljebb azt befojasoljak, hogy csinalnak-e több Muv Luv anime adaptaciot. Egy TDA animenek örülnek a legjobban.

Jinruibol meg csak elsö ~3 reszt lattam, megeri befejeznem?
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 03:03am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Sep 2012 10:51)
Csak a corporal volt kicsit rosszabbul megrajzolva amikor meghalt, de azon kivül nem lattam semmi bajt. A VN meg mar keszülöben van, a BD eladasok legföljebb azt befojasoljak, hogy csinalnak-e több Muv Luv anime adaptaciot. Egy TDA animenek örülnek a legjobban.

Jinruibol meg csak elsö ~3 reszt lattam, megeri befejeznem?


Helikopterek, Yuinek volt egy QUALITY nyak meg fejtartása amikor Yuuyaval ölelkezett meg hát az alap gyenge karakterdesign, most így hirtelen ennyi.
Jinrui kiemelkedően jó volt de most ha nekiállsz lehet lesznek dolgok amiket nem fogsz rögtön megérteni mert eléggé összevissza volt az egész és sokat segített /a/. De azért every fairy is a miracle of the universe és minden részben a szívroham kerülgetett miattuk.
Nekiálltam a Freezing manganak, a PLOT miatt olvasom de úgy megcsinálva, hogy alig lehet abbahagyni.

This post was edited by Rawen on Sep 17 2012 03:04am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 17 2012 03:17am
Quote (Rawen @ Sep 17 2012 10:03am)
Helikopterek, Yuinek volt egy QUALITY nyak meg fejtartása amikor Yuuyaval ölelkezett meg hát az alap gyenge karakterdesign, most így hirtelen ennyi.
Jinrui kiemelkedően jó volt de most ha nekiállsz lehet lesznek dolgok amiket nem fogsz rögtön megérteni mert eléggé összevissza volt az egész és sokat segített /a/. De azért every fairy is a miracle of the universe és minden részben a szívroham kerülgetett miattuk.
Nekiálltam a Freezing manganak, a PLOT miatt olvasom de úgy megcsinálva, hogy alig lehet abbahagyni.


De peldaul abban a jelentben amikor Stella lövöldözött a toronyrol meg volt rendesen rajzolva a tölteny is, ezt pedig mas animeben ki szoktak sporolni.
Jinruiban meg csak a tünderek nem tetszettek.



Freezing haremnek is meg actionnek is gyenge, el is felejtettem hogy olvastam.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 03:25am
Quote (Karan2_Returned @ 17 Sep 2012 11:17)
De peldaul abban a jelentben amikor Stella lövöldözött a toronyrol meg volt rendesen rajzolva a tölteny is, ezt pedig mas animeben ki szoktak sporolni.
Jinruiban meg csak a tünderek nem tetszettek.

http://4.imgland.net/S26Wg1W.jpg

Freezing haremnek is meg actionnek is gyenge, el is felejtettem hogy olvastam.


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 17 2012 03:45am
2012 fall charton 20 anime van bejelölve mint esélyes, hogy nézni fogom, a SAO a Muv-Luv meg a Space Bros meg átnyúlik szóval most szenvedek mert nem tudom, hogy lesz időm mindenre.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071198Next
Add Reply New Topic New Poll