d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 5 2011 10:11am
Quote (Vismajor @ Oct 5 2011 04:07pm)
Adjak a netemből rezsőbá?


hát nem lenne rossz :D

Quote (szabika @ Oct 5 2011 04:10pm)
ne szedd le, Pcn jelenleg játszhatatlan
driver update kell neki nvidiatol, az amd mar kidobogtt egy bétát


:(
pedig má jáccanék vele ám
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 5 2011 10:12am
Quote (Rezs @ Oct 5 2011 05:11pm)
hát nem lenne rossz :D



:(
pedig má jáccanék vele ám


csúcskonfigokon szaggat a game atm
beállításoktol függetlenül
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 5 2011 10:26am


bme topik innentől
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 5 2011 10:27am
Quote (szabika @ 5 Oct 2011 18:26)
http://prohardver.hu/dl/upc/2011-09/113087_300024_2248941354634_1581231228_2247608_708692458.jpg

bme topik innentől


old
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 10:37am
Quote (hedgehogsword @ 5 Oct 2011 17:27)
old


itt az épületen van a hangsuly
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 5 2011 10:38am
Quote (szabika @ 5 Oct 2011 18:26)
http://prohardver.hu/dl/upc/2011-09/113087_300024_2248941354634_1581231228_2247608_708692458.jpg

bme topik innentől


miért tilos tescos filatáskát bevinni?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 5 2011 10:42am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2011 05:38pm)
miért tilos tescos filatáskát bevinni?


Én nem értem, mi a faszom ez az egész, eddig is kurva sok fila táska volt, csak a barmok ráadásul ki is fizettek értük 5-01 ezreket, most miért zavarja egyeseket, hogy vki ugyanazt egy ezresét vette?
Ellehetne kezdeni fotózgatni meg baszogatni azokat is, akik mitomén converse cuccot hordanak, az még annyival drágább is, mint a fila, fele olyan jó minőség, és mennyivel többen hordják...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 5 2011 10:43am
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2011 18:42)
Én nem értem, mi a faszom ez az egész, eddig is kurva sok fila táska volt, csak a barmok ráadásul ki is fizettek értük 5-01 ezreket, most miért zavarja egyeseket, hogy vki ugyanazt egy ezresét vette?
Ellehetne kezdeni fotózgatni meg baszogatni azokat is, akik mitomén converse cuccot hordanak, az még annyival drágább is, mint a fila, fele olyan jó minőség, és mennyivel többen hordják...


nekem semmi bajom a fila táskával, de ne szidjad a converset, mert olyan cipőm van.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 5 2011 10:44am
Quote (Vismajor @ 5 Oct 2011 17:42)
Én nem értem, mi a faszom ez az egész, eddig is kurva sok fila táska volt, csak a barmok ráadásul ki is fizettek értük 5-01 ezreket, most miért zavarja egyeseket, hogy vki ugyanazt egy ezresét vette?
Ellehetne kezdeni fotózgatni meg baszogatni azokat is, akik mitomén converse cuccot hordanak, az még annyival drágább is, mint a fila, fele olyan jó minőség, és mennyivel többen hordják...


szoval neked is fila táskád van? :DDDDDDDDDDDd
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
Oct 5 2011 10:47am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Oct 2011 17:43)
nekem semmi bajom a fila táskával, de ne szidjad a converset, mert olyan cipőm van.


vouch
Go Back To Magyar Topic List
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll