Quote (CyberPunk666 @ Oct 5 2011 05:38pm)
miért tilos tescos filatáskát bevinni?
Én nem értem, mi a faszom ez az egész, eddig is kurva sok fila táska volt, csak a barmok ráadásul ki is fizettek értük 5-01 ezreket, most miért zavarja egyeseket, hogy vki ugyanazt egy ezresét vette?
Ellehetne kezdeni fotózgatni meg baszogatni azokat is, akik mitomén converse cuccot hordanak, az még annyival drágább is, mint a fila, fele olyan jó minőség, és mennyivel többen hordják...