☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Best Of Facebook
Prev
1
67
68
69
70
71
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 221344
Replies: 7989
Track Topic
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#681
Sep 26 2011 12:53pm
Quote (chad05 @ 26 Sep 2011 19:27)
Fiú: Szia
Lány: Szia. Mondanom kell valamit...
Fiú: mond
Lány: ♥ Szeretlek ♥
Fiú: Én is szeretlek de, én 16 éves vagyok, te 12.....és én járok egy velem egy idős lánnyal...
Lány: *kijelentkezik*
A fiú még aznap este látja a hírekben hogy egy lány felvágta az erét és felírta a vérével a falra: "A kor nem számít" A fiú szerette a lányt. Könnyeit visszafoly tva ő is felírta vérével a falra: "Igazad volt..nem a kor számít" Ha szerinted se számít a kor a szerelemben rakd ki üzifaladra .
lohere
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#682
Sep 26 2011 01:01pm
na ez már valami!
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#683
Sep 26 2011 01:02pm
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 21:01)
na ez már valami!http://img820.imageshack.us/img820/1015/durva.jpg
Én is most láttam. Most mondanám, hogy sajnálom őt, de aki minden random faszára ráhúzza a pináját, az ne csodálkozzon.
ElCapitano
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold
:
0.18
#684
Sep 26 2011 01:02pm
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 21:01)
na ez már valami!http://img820.imageshack.us/img820/1015/durva.jpg
casual_crack_user.jpg
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#685
Sep 26 2011 01:03pm
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 21:01)
na ez már valami!http://img820.imageshack.us/img820/1015/durva.jpg
török gáborral volt ma órám, ha ezt korábban látom szólok neki, hogy álljon már le
amúgy ez a csaj 17? O_O
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Sep 26 2011 01:04pm
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#686
Sep 26 2011 01:06pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Sep 26 2011 08:03pm)
török gáborral volt ma órám, ha ezt korábban látom szólok neki, hogy álljon már le
amúgy ez a csaj 17? O_O
simán, csak drokos
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#687
Sep 26 2011 01:08pm
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 21:06)
simán, csak drokos
szabika
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,520.00
#688
Sep 26 2011 01:13pm
Quote (Baleee @ Sep 26 2011 08:08pm)
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-snc4/187081_100001281351799_6564368_n.jpg
DE AZÉRT ELFÉRNE A GARÁZSBAN TARTALÉKBA MI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#689
Sep 26 2011 01:23pm
Quote (szabika @ 26 Sep 2011 21:13)
DE AZÉRT ELFÉRNE A GARÁZSBAN TARTALÉKBA MI :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Inb4 a becenevem Gergő.
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#690
Sep 26 2011 01:23pm
Fanny
Váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá... :S
Like · · 36 minutes ago · Privacy:
Nusi Ascher ??
34 minutes ago · Like
Viktórias ugye nem?
5 minutes ago · Like
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
67
68
69
70
71
799
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact