d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 10:29am
Quote (xGurke @ 31 Jul 2010 18:28)
Születésnap: May 19 1993 (Férfi)
körbelőttétek


jo azért én közelebb voltam!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 31 2010 10:30am
Quote (sunnymarcell @ Jul 31 2010 04:29pm)
jo azért én közelebb voltam!


én voltam hozzá a legközelebb
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:30am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 18:29)
jo azért én közelebb voltam!


okosabb vagy, mint egy ötödikes
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:31am
Quote (josheide @ Jul 31 2010 04:30pm)
okosabb vagy, mint egy ötödikes


Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 10:32am
Quote (josheide @ 31 Jul 2010 18:30)
okosabb vagy, mint egy ötödikes


méghozzá sokkal okosabb!
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 31 2010 10:33am
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 18:31)
http://babarum.hu/kepek/memoriajatek.jpg


pm report ment lajonak.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:34am
Quote (Anamy @ Jul 31 2010 04:33pm)
pm report ment lajonak.


olol plz no.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 10:34am
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 18:34)
olol plz no.


modified personal picre harapnak, ebből warn lesz barátocskám
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Jul 31 2010 10:35am
Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 18:16)
pm report ment lajonak.


nagyonnemerdekel:DDDDDDDDD

Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:17)
múltkor a metrón nagyon csendben voltál, a haverjaid is csak lestek, meg sem mertetek szólalni. Eléggé szar helyzet lehetett számotokra, hogy egy "ismeretlen" csak úgy odébb bassza egyikőtök, na de mindegy..
és leszarom, hogy csak 19 éves vagy, akinek nagy a szája, az vállalja fel, és ne a kora mögé bújjon el..


17 éves vagyok még mindíg te retardált fasz :DDD
és még mindíg nem utazom metrón :ASDAS

This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 10:36am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 31 2010 10:36am
Quote (josheide @ Jul 31 2010 04:34pm)
modified personal picre harapnak, ebből warn lesz barátocskám


upsz. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev167686970715001Next
Closed New Topic New Poll