Quote (uberpro123 @ 31 Jul 2010 18:16)
pm report ment lajonak.
nagyonnemerdekel:DDDDDDDDD
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 18:17)
múltkor a metrón nagyon csendben voltál, a haverjaid is csak lestek, meg sem mertetek szólalni. Eléggé szar helyzet lehetett számotokra, hogy egy "ismeretlen" csak úgy odébb bassza egyikőtök, na de mindegy..
és leszarom, hogy csak 19 éves vagy, akinek nagy a szája, az vállalja fel, és ne a kora mögé bújjon el..
17 éves vagyok még mindíg te retardált fasz :DDD
és még mindíg nem utazom metrón :ASDAS
This post was edited by Namechange on Jul 31 2010 10:36am