d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Player vs. Player - Hunsub > Alkalmi 1v1, TvT, Ladder - NL...
Prev16768697071217Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 3 2010 12:47pm
east lvl 30 tvt
vki :C
Member
Posts: 22,623
Joined: Feb 9 2008
Gold: 207.00
Jun 4 2010 04:41pm
vki ld duel?
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 4 2010 04:58pm
volt valami duel channel op duel vagyy valami ilyesmi amin régen még mentek tvt-k is

az most üzemel?
pontosan mi volt a neve?
eu nl
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 4 2010 05:01pm
Quote (b_daniel @ 4 Jun 2010 23:58)
volt valami duel channel op duel vagyy valami ilyesmi amin régen még mentek tvt-k is

az most üzemel?
pontosan mi volt a neve?
eu nl


*duel , ha jól tudom .
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 4 2010 05:04pm
nicns kedve valakinek 1v1 hez ? nl bowával mennék és 1000 éve játszottam utoljára
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 5 2010 04:21am
Quote (b_daniel @ 5 Jun 2010 01:04)
nicns kedve valakinek 1v1 hez ? nl bowával mennék és 1000 éve játszottam utoljára


én játszanék veled szívesen, írj rám, ha ráérsz.
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 5 2010 04:31am
Quote (josheide @ 5 Jun 2010 12:21)
én játszanék veled szívesen, írj rám, ha ráérsz.


tvtzhetunk is
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jun 5 2010 04:35am
Quote (JS_Bach @ 5 Jun 2010 11:31)
tvtzhetunk is


igy van
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 5 2010 04:36am
Quote (Anamy @ 5 Jun 2010 12:35)
igy van


mikor?
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 5 2010 04:37am
nekem most is jo bar még kicsit komas vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071217Next
Add Reply New Topic New Poll