Quote (zsansaccount @ Jan 31 2010 03:54pm)
Köszi a válaszokat, kár, h saját magának leszedheti :\ Mekkora poén lenne vki rákattintana xxx% warnt :D Na mind1, majd ha odakerülök...
Amúgy én benne lennék a keményebb moderálásban, ha az is visszaállna, h postonként kapok vmennyi fg-t

Ismertek olyan magyart, aki már akkor tolta jsp-t? Esetleg még most is aktív...? Meddig ment ez így?
Zoola, Silent, Zk, meg úgy a 2005-ös joinerek még emlékezhetnek.
Nem sokáig volt, csak az elején, amikor még nem igazán használták tradere az fg-t.
Quote (ArcSten @ Jan 31 2010 03:58pm)
volna egy kérdésem.
Tegyuk fel hogy valaki multiscammol, annak a gold logját egy medi le tudja nyomozni és a másik accountját is lockolni tudja?
Le tudják követni a gold-forgalmat.
This post was edited by -joey- on Jan 31 2010 09:01am