Quote (Fuxy0415 @ Wed, 26 Mar 2008, 22:44)
igen kurvastronk.
akkor is kurvajó nemrérdekel
megint az megy.
Quote (Fuxy0415 @ Wed, 26 Mar 2008, 22:38)
Cserháti Zsuzsa-Hamu és gyémánt. És igen ma már postoltam ide de Cserháti megérdemli meg amőgyis szeeretem és leszarom a warrnt.
Invalid post specified, or post already reported.