Quote (Taszilo.^ @ Tue, 28 Oct 2008, 00:31)
nekem 53 aztán 52 és végül harmadjára lett 63
sztem neked se 1 fog kelleni belőlük

azért gl
De jól megy itt egyeseknek, rerollozni KoKoMal-t. ;o
Nem éri meg inkább eladni, és csinálni újat? ^^
/e Vagy lehet félreértettem és épp ezt tetted, akkor nvm.
This post was edited by Anarkin on Oct 27 2008 04:35pm