d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Magyar Diablo Trade Topic > Maximum 20 Fg Értékben
Prev16768697071170Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2008 04:25pm
10 fórum aranyat adok egy malért és két kó rúnáért!
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 27 2008 04:31pm
Quote (Janou @ Mon, Oct 27 2008, 11:25pm)
10 fórum aranyat adok egy malért és két kó rúnáért!


nekem 53 aztán 52 és végül harmadjára lett 63

sztem neked se 1 fog kelleni belőlük tongue.gif
azért gl
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 27 2008 04:34pm
Quote (Taszilo.^ @ Tue, 28 Oct 2008, 00:31)
nekem 53 aztán 52 és végül harmadjára lett 63

sztem neked se 1 fog kelleni belőlük tongue.gif
azért gl


De jól megy itt egyeseknek, rerollozni KoKoMal-t. ;o
Nem éri meg inkább eladni, és csinálni újat? ^^

/e Vagy lehet félreértettem és épp ezt tetted, akkor nvm. biggrin.gif

This post was edited by Anarkin on Oct 27 2008 04:35pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2008 05:21pm
Quote (Anarkin @ Mon, 27 Oct 2008, 23:34)
De jól megy itt egyeseknek, rerollozni KoKoMal-t. ;o
Nem éri meg inkább eladni, és csinálni újat? ^^

/e Vagy lehet félreértettem és épp ezt tetted, akkor nvm. biggrin.gif


kite shieldbe fogom csinálni, szerintem nem fognak két kézzel kapni utána
/muahhahah, 67 lett elsőre.
heart.gif Zizi

This post was edited by Janou on Oct 27 2008 05:41pm
Member
Posts: 1,547
Joined: May 6 2005
Gold: 207.00
Oct 28 2008 01:23pm
Hali!

WTB 3 sock PB
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 04:27am
ha van vkinek bármilyen str charma fölösgelesen az pm me smile.gif
és vipere biggrin.gif tongue.gif
eu/hardcore/ladder


+ eladóak:

eu/hardcore/ladder

This post was edited by Haho on Oct 29 2008 04:39am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 29 2008 04:59am
Quote (Anarkin @ Mon, Oct 27 2008, 11:34pm)
De jól megy itt egyeseknek, rerollozni KoKoMal-t. ;o
Nem éri meg inkább eladni, és csinálni újat? ^^

/e Vagy lehet félreértettem és épp ezt tetted, akkor nvm. biggrin.gif


rerolloztam ofc
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Oct 29 2008 05:05am
Quote (Haho @ Wed, 29 Oct 2008, 11:27)
ha van vkinek bármilyen str charma fölösgelesen az pm me smile.gif
és vipere biggrin.gif tongue.gif
eu/hardcore/ladder


+ eladóak:
http://i36.tinypic.com/ftojrn.jpg
eu/hardcore/ladder


hat ezek kozul mind kuka :-/
Member
Posts: 795
Joined: Oct 26 2008
Gold: 0.00
Oct 29 2008 05:10am
Quote (vtibor @ Wed, Oct 29 2008, 11:05am)
hat ezek kozul mind kuka :-/


Tudom, azért mondtam ha van valakinek pár fölös str charmai meg egy viper, az inkább adja nekem mint charsinak.

This post was edited by Haho on Oct 29 2008 05:10am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,162.16
Oct 29 2008 05:11am
Quote (Haho @ Wed, 29 Oct 2008, 12:10)
Tudom, azért mondtam ha van valakinek pár fölös str charmai meg egy viper, az inkább adja nekem mint charsinak.


Ugy ertettem az elado szekcio a kuka. :-/
Go Back To Magyar Topic List
Prev16768697071170Next
Closed New Topic New Poll