Quote (vtibor @ Thu, Jul 17 2008, 02:01am)
Lehet hogy nem a legjobb, de nekem ez most sokaig emlekezetes item/trade marad. Ma esett brben 1 palca es gondoltam memorynak jo lesz szvicsbe, miutan kiraktam hivtak fel a figyelmem ra(

), hogy talan el is adhatnam kurvadragan.
http://img246.imageshack.us/img246/8855/screenshot152cm9.jpg
vegul 450ben ment el, sajnos az 530-as offert retractoltak.
(http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=20672517&f=98&st=0)
Én is valami ilyesmit akarok találni a sosomnak

Persze én is eladnám annyirét hehe ^^