Quote (llllllllllll @ 31 Oct 2015 13:10)
ez nem arról szól, hogy valami jót csinálj, hanem hogy el tudd adni
szerinted miután beszedte a gyártáshoz szükséges pénz 10xesét még le fog ülni és baszakodik vele?
a faszt, kiadja valami kis cégnek, kinaiaknak etc, majd azok megcsinálják
neki csak egy koncepciót kell kitalálnia, csilivili ábrákat, videókat csinálni mellé és beszedni a pénzt
egyik ismerősöm villamosmérnöknek tanul, és felvették valami céghez, ő magyarázta, hogy volt valami hasonló cucc, akik kitalálták ültek felette vgy másfél évig
végül nekik kiadták, és meg is csinálták pár hónap alatt
meg röhögtek, hogy faszság az egész, mert olyan kicsit amekkorára ők tervezték közelben nem lehet