Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 30 2015 11:02am)
ha kikoltoznek mondjuk egy evre dolgozni valahova, arra egy ilyen lyuk siman jolenne
Bulgariaban is hiaba bereltem 60 negyzetmeteres lakast(ott az is havi ~45 000 volt, kisebbet nem talaltam), kb 8at hasznaltam ki belole
Laktam egy evet egy ~3 negyzetmeres raktarszobaban (fürdö miatt atjartam masik lakasba szülökhöz), annyira nem veszes