d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16766776786796804765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Oct 30 2015 04:02am
Quote (-joey- @ Oct 30 2015 06:51am)


ha kikoltoznek mondjuk egy evre dolgozni valahova, arra egy ilyen lyuk siman jolenne

Bulgariaban is hiaba bereltem 60 negyzetmeteres lakast(ott az is havi ~45 000 volt, kisebbet nem talaltam), kb 8at hasznaltam ki belole
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 04:18am
Quote (TresholdOfUniverse @ Oct 30 2015 11:02am)
ha kikoltoznek mondjuk egy evre dolgozni valahova, arra egy ilyen lyuk siman jolenne

Bulgariaban is hiaba bereltem 60 negyzetmeteres lakast(ott az is havi ~45 000 volt, kisebbet nem talaltam), kb 8at hasznaltam ki belole


Laktam egy evet egy ~3 negyzetmeres raktarszobaban (fürdö miatt atjartam masik lakasba szülökhöz), annyira nem veszes
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2015 07:38am
na dik vettem húst :XD:XD

shiiiet

nézegettem csak a húsokat és nem néztem mi-mi vagy mennyibe kerül és egy nagyon tetszett mondom abbol kérek egy kilot
kiderült fehérpecsenye és 1,2kg lett és 3600ft
:XDX:D
faszom

mondjuk np egyszer élünk


csak most meg itt izélok h akkor nézek vmi fasza receptet hozzá hogy ha már ennyibe került akkor legyen jó
viszont igy figyelnem kell akkor rá emiatt h jó legyen és ilyenkor van az h mikor nagyon figyelek vmire tuti nem lesz jó lol na mindegy kinézek vmi gombás cuccot hozzá

vagy lehet bepácolom inkább hagyom állni pár napot addig gondolkodok
utána meg kiteszem vitrinbe
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 30 2015 07:49am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 07:50am
Quote (Senee @ Oct 30 2015 02:38pm)
na dik vettem húst :XD:XD

shiiiet

nézegettem csak a húsokat és nem néztem mi-mi vagy mennyibe kerül és egy nagyon tetszett mondom abbol kérek egy kilot
kiderült fehérpecsenye és 1,2kg lett és 3600ft
:XDX:D
faszom

mondjuk np egyszer élünk


csak most meg itt izélok h akkor nézek vmi fasza receptet hozzá hogy ha már ennyibe került akkor legyen jó
viszont igy figyelnem kell akkor rá emiatt h jó legyen és ilyenkor van az h mikor nagyon figyelek vmire tuti nem lesz jó lol na mindegy kinézek vmi gombás cuccot hozzá

vagy lehet bepácolom inkább hagyom állni pár napot addig gondolkodok
utána meg kiteszem vitrinbe


En most megyek, remelem lesz valami jo
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 30 2015 07:54am
En is sutogetnek valamit de nincs sutom :(
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 30 2015 08:30am
tfwmfw irigylem senee problémáit
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 08:31am
Quote (miertvagyokilyenjokerdojel @ Oct 30 2015 03:30pm)
tfwmfw irigylem senee problémáit


mert neked mate faszan meg a dota skilled hianyan kivül milyen problemaid vannak?)
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 30 2015 08:43am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 30 2015 02:31pm)
mert neked mate faszan meg a dota skilled hianyan kivül milyen problemaid vannak?)


hát rici problémáiról írni szerintem egy msc diplomadolgozat nem lenne elég.
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 30 2015 08:45am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 30 2015 04:31pm)
mert neked mate faszan meg a dota skilled hianyan kivül milyen problemaid vannak?)


máté péniszének hiánya világraszoló probléma, amit nem lehet megoldani :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev16766776786796804765Next
Add Reply New Topic New Poll