d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16756766776786794765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Oct 30 2015 12:54am
Quote (-joey- @ Oct 30 2015 07:51am)


ott hová fér az ágy? :D

sőt, hogy lehet zuhanyozni? ott a wc rögtön, mindig csupa víz lenne - vagy guggolva lehene? :D belemosni a wckefés levet
Quote (Senee @ Oct 30 2015 07:58am)
milyen jó lehet főzés közben rádjön a szarás, bekevered a zamatokat
vagy jönnek vendégek szarnak egyet


sőt, a wcről megkevered a levest, fel se kell állni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 30 2015 01:50am
Quote (Jancsipapa @ Oct 30 2015 06:54am)
ott hová fér az ágy? :D

sőt, hogy lehet zuhanyozni? ott a wc rögtön, mindig csupa víz lenne - vagy guggolva lehene? :D belemosni a wckefés levet

sőt, a wcről megkevered a levest, fel se kell állni


[2015.10.28. 20:57:35] lacketto: gondolj bele
[2015.10.28. 20:57:47] lacketto: milyen érzés hogy egyszerre kúrod az asszonyt a fürdőben, a konyhában és a hálóban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2015 02:48am
Quote (rapiddani @ Oct 30 2015 07:50am)
[2015.10.28. 20:57:35] lacketto: gondolj bele
[2015.10.28. 20:57:47] lacketto: milyen érzés hogy egyszerre kúrod az asszonyt a fürdőben, a konyhában és a hálóban


és közbe szarsz
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2015 02:53am
Quote (Jancsipapa @ 30 Oct 2015 08:54)
ott hová fér az ágy? :D

sőt, hogy lehet zuhanyozni? ott a wc rögtön, mindig csupa víz lenne - vagy guggolva lehene? :D belemosni a wckefés levet

sőt, a wcről megkevered a levest, fel se kell állni


Szerintem 'galerias', es amit latsz aluminium letrat, az vezet az agyhoz.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2015 03:23am
kéne valamit sütni/főzni ma

van egy ilyen nagy üveg tepsi abba gondoltam húst krumplit gombát szószt vmilyet így összebaszni tetejére sajtot etc
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 03:29am
Quote (Senee @ Oct 30 2015 10:23am)
kéne valamit sütni/főzni ma

van egy ilyen nagy üveg tepsi abba gondoltam húst krumplit gombát szószt vmilyet így összebaszni tetejére sajtot etc


Jön a hetvege, kene nekem is csapni egy lakomat, csak nem tudom mit. Remelem lesz akcios csirke vagy marha.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2015 03:31am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 30 2015 09:29am)
Jön a hetvege, kene nekem is csapni egy lakomat, csak nem tudom mit. Remelem lesz akcios csirke vagy marha.


mmmhm jó kis marhahusika
lehet azt veszek én is inkább hozzá a malac helyett
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 03:40am
Quote (Senee @ Oct 30 2015 10:31am)
mmmhm jó kis marhahusika
lehet azt veszek én is inkább hozzá a malac helyett


Egy jo kis pörköltet kene fözni. Esetleg levest, azt mar ezer eve nem ettem.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2015 03:44am
Quote (Karan2_Returned @ Oct 30 2015 09:40am)
Egy jo kis pörköltet kene fözni. Esetleg levest, azt mar ezer eve nem ettem.


nekem még vannak levesenek ilyen zacskós krémleveseim
attól függetlenül h zacskósak sztem nagyon finomak

rókagomba krémleves a kedvencem
de a vargányás se rossz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 30 2015 03:58am
Quote (Senee @ Oct 30 2015 10:44am)
nekem még vannak levesenek ilyen zacskós krémleveseim
attól függetlenül h zacskósak sztem nagyon finomak

rókagomba krémleves a kedvencem
de a vargányás se rossz


Kremleveseket nem szeretem annyira. Legjobb nyilvan a husleves, azutan meg borso- meg paradicsomleves.

Most igy random eszembejutott a menzas tojasleves is, lehet azt csinalok nosztalgiazni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16756766776786794765Next
Add Reply New Topic New Poll