Quote (Baleee @ Oct 28 2015 09:47pm)
Gmail uzenet, amikor csereltem jelszavam a fiokhoz es ezt kapom a windows phone utan:
New sign-in from Internet Explorer on Android
volt cikk is arról, hogy a windows phone böngészője ios safari vagy valami android-chrome user-agentet kamuzik kifelé, mert senki nem optimalizálja a weboldalát WP böngészőre és mindig desktop verziót kaptak a userek