d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev16706716726736744765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 28 2015 11:57am
anarkin postolt már az új irodáról képet?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 28 2015 02:26pm
hogy mi testvér
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 28 2015 02:33pm
Quote (cowding @ Oct 28 2015 09:26pm)



Mondjuk az egesz eleg ovodas feladat :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 28 2015 02:38pm
Quote (anyd @ Oct 28 2015 10:33pm)
Mondjuk az egesz eleg ovodas feladat :D


az első fele ilyen ne rohanjon ki egyböl aki segghülye etetés, utána vannak érdekesebbek de overall sem túl vészes



This post was edited by cowding on Oct 28 2015 02:39pm
Member
Posts: 10,552
Joined: Sep 5 2015
Gold: 2,751.03
Oct 28 2015 02:38pm
Quote (cowding @ Oct 28 2015 10:26pm)

hagyd ezt a szart és dotázz egyet
easy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 28 2015 02:39pm
Quote (cowding @ Oct 28 2015 09:38pm)
az első fele ilyen ne rohanjon egyböl ki az aki segghülye etetés, utána vannak érdekesebbek de overall sem túl vészes

http://2.1m.yt/DpAjnQNia.png



Na ez mar ertelmesebb tudast igenyel, azert a kviz eleje eleg imeszto volt
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 28 2015 03:47pm
Gmail uzenet, amikor csereltem jelszavam a fiokhoz es ezt kapom a windows phone utan:
New sign-in from Internet Explorer on Android
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 28 2015 03:50pm
Quote (Baleee @ 28 Oct 2015 22:47)
Gmail uzenet, amikor csereltem jelszavam a fiokhoz es ezt kapom a windows phone utan:
New sign-in from Internet Explorer on Android


uh ez kemeny
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 28 2015 04:03pm
Quote (Baleee @ Oct 28 2015 09:47pm)
Gmail uzenet, amikor csereltem jelszavam a fiokhoz es ezt kapom a windows phone utan:
New sign-in from Internet Explorer on Android


volt cikk is arról, hogy a windows phone böngészője ios safari vagy valami android-chrome user-agentet kamuzik kifelé, mert senki nem optimalizálja a weboldalát WP böngészőre és mindig desktop verziót kaptak a userek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 28 2015 04:06pm
Quote (Eoghan @ Oct 28 2015 11:03pm)
volt cikk is arról, hogy a windows phone böngészője ios safari vagy valami android-chrome user-agentet kamuzik kifelé, mert senki nem optimalizálja a weboldalát WP böngészőre és mindig desktop verziót kaptak a userek


Penzkidobas WP-re optimalizalni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev16706716726736744765Next
Add Reply New Topic New Poll