Quote (Karan2_Returned @ Jul 27 2016 08:33pm)
Ket hete annyibol all az eletem hogy ~10 orat dolgozok es munka utan szarraiszom magamat hogy ne a munkan jarjon az agyam
Föiskolanal mondjuk igy is 100x jobb
Nem tudom hogy lehet ket heten keresztul naponta szarrainni magad
Fesztival etc nel 1-1 het mar volt nekem is de az a dehidratacio-szar kozerzet-fosas/szar emesztes kombo a harmadik naptol eleg gyilkos
Raadasul ugy h masnap munka asd
Ahelyett h beszivnal minden kulonosebb aftereffect nelkul