Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:22pm)
Amugy tenyleg elgondolkoztato ez a tegnapi este.
Meg az egesz vanekra adott reakcio az elmult honapok soran. (Es itt sokan sarosak a sub regebbi motorsai kozul is)
Nem ertem miert ilyen mad minkenki 24/7.
Kosz Orban

Objektívabb vagyok szerintem, mint bárki most itt, legalábbis pár napig, azt hiszem nem sokan vannak, akik ugyanúgy követik mostanában a subot, de nem is postolnak (a 90 napos suspik nem érnek, ha közben visszajöttél multikkal :D)
Az meg a másik, hogy idejövök 9 hónap után, igazából jarának mondtam meg a tutit csak, mivel a tegnapi esettel kapcsolatban szóltam meg (és megint mondom, egy 'bocs öreg, hogy ezt így nyilvánosan mondtam' poszt/pm mennyit számítana), de persze már cpt már egyből be is talált, hiszen hónapok óta csak a fröcsögését lehet látni...