d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1666768697079Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 24 2014 11:30am
Quote (jarabekg @ Sep 24 2014 07:24pm)
te tenyleg nem veszed magad eszre?


Engem te ne quoteolgassal mar, ostoba paraszt.
Gondold at mit muveltel itt most es tegnap meg hogy milyen ember vagy aztan lodd fejbe magad, szivesseget teszel mindenkinek, nelkuled is marad eleg taho ember a vilagban sajnos.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:31am
btw: namechange szólhatna, hogy zárják be a topicot, mert értelmetlen: jarabek meg levente két igazi fekete lyuk értelem és tolerancia terén, ezen még a jóisten sem tud változtatni, kár is erről beszélni

This post was edited by TuskesVanek on Sep 24 2014 11:32am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 24 2014 11:32am
Quote (Jancsipapa @ 24 Sep 2014 18:29)
Fájlalom is a mai napig, na nem senee vagy azok posztjait, hanem azokét, akikre értelmes emberekként tekintettem (ne vedd magadra)
Az meg, hogy miért jöttem vissza, hadd maradjon már az én 'felsőbrendű' dolgom...


en hozza se szoltam ocsedhez talan soha, es egyebkent attol fuggetlenul, hogy ez neked milyen belso toreseket okozott meg nem kell levetiteni masra, mert nevetseges.
Quote (TuskesVanek @ 24 Sep 2014 18:29)
te jarabek barátod seggébe fúrod magad, miért is zavar, hogy én más mellé állok hülyegyerek levente? :)


En megmondtam mar az elejen is, hogy fasz volt mind a ketto es kurvara felvan fujva, de neked mar tenyleg kijarna az a pofon amit jara kapott
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Sep 24 2014 11:34am
Quote (TuskesVanek @ Sep 24 2014 06:31pm)
btw: namechange szólhatna, hogy zárják be a topicot, mert értelmetlen: jarabek meg levente két igazi fekete lyuk értelem és tolerancia terén, ezen még a jóisten sem tud változtatni, kár is erről beszélni


Én speciel máshogy látom ezt mivel fórumon vagyunk így ebből következik az hogy megvitassunk dolgokat és a maga módján normálisan megy a dolgok megvitatása.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:34am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 24 2014 06:32pm)


En megmondtam mar az elejen is, hogy fasz volt mind a ketto es kurvara felvan fujva, de neked mar tenyleg kijarna az a pofon amit jara kapott


köszönöm levente

full jogosan jár nekem verés azért, mert te képtelen vagy tolerálni a másikat fórumon, de jarabek barátod nem érdemelt pofont azért mert más nőjét szidta

értékrend/10 :D

ayy lmao megvakulok ettől a mérhetetlen sötétségtől
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 24 2014 11:35am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:22pm)
Amugy tenyleg elgondolkoztato ez a tegnapi este.

Meg az egesz vanekra adott reakcio az elmult honapok soran. (Es itt sokan sarosak a sub regebbi motorsai kozul is)

Nem ertem miert ilyen mad minkenki 24/7.

Kosz Orban :(


Objektívabb vagyok szerintem, mint bárki most itt, legalábbis pár napig, azt hiszem nem sokan vannak, akik ugyanúgy követik mostanában a subot, de nem is postolnak (a 90 napos suspik nem érnek, ha közben visszajöttél multikkal :D)
Az meg a másik, hogy idejövök 9 hónap után, igazából jarának mondtam meg a tutit csak, mivel a tegnapi esettel kapcsolatban szóltam meg (és megint mondom, egy 'bocs öreg, hogy ezt így nyilvánosan mondtam' poszt/pm mennyit számítana), de persze már cpt már egyből be is talált, hiszen hónapok óta csak a fröcsögését lehet látni...
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 24 2014 11:36am
Quote (josheide @ Sep 24 2014 07:17pm)
Keresd meg a statisztika konyvem :c


ezek vannak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 24 2014 11:37am
Quote (cowding @ Sep 24 2014 06:36pm)
ezek vannak
http://3.ii.gl/Cxen7jK6.png


ebből alsó hármat olvastam :)
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 24 2014 11:38am
Quote (TuskesVanek @ Sep 24 2014 06:37pm)
ebből alsó hármat olvastam :)


Micsoda veletlen, Joey is.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 24 2014 11:39am
Quote (Karan2_Returned @ 24 Sep 2014 19:38)
Micsoda veletlen, Joey is.


^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1666768697079Next
Add Reply New Topic New Poll