d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev16667686970249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 8 2014 02:51am
Már félek anarkin válaszától, mert tuti tud valami okot mondani.

Le kéne hibernálni anarkint egy 10-15 évre, hogy utolérjük és valódi vitapartnerei lehessünk.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 12 2014 04:58pm
Microsoft Open Sources .NET, Saying It Will Run on Linux and Mac
Today, Scott Guthrie announced that Microsoft is open sourcing .NET. This is a momentous occasion, and one that I have advocated for many years. .NET is being open sourced under the MIT license
http://tirania.org/blog/archive/2014/Nov-12.html
https://github.com/dotnet
https://github.com/Microsoft/referencesource
Mono will be able to use as much a it wants from this project.
Member
Posts: 4,795
Joined: Apr 26 2007
Gold: 289.00
Nov 16 2014 01:54am
Ha azt mondanám, hogy van egy publikált verziója a saját fejlesztésű programozási nyelvemnek, akkor érdekelne valakit?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2014 03:37am
Quote (Jason89 @ Nov 16 2014 07:54am)
Ha azt mondanám, hogy van egy publikált verziója a saját fejlesztésű programozási nyelvemnek, akkor érdekelne valakit?


En raneznek a heten valamikor
Btw nyomathatnal majd egy leirast ugy az egesz projektrol
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 16 2014 05:39am
álláshírdetés :D

Quote
Programozási ismeretek a következő program nyelvekben (C#, Java, VHDL, Assembler, Visual Basic)


nyelv -> assembler
programozás -> vhdl

lol
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 16 2014 05:42am
Quote (CyberPunk666 @ 16 Nov 2014 12:39)
álláshírdetés :D



nyelv -> assembler
programozás -> vhdl

lol


Pearl programozókat is keresnek rendszeresen.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2014 05:55am
Quote (ace07 @ 16 Nov 2014 12:42)
Pearl programozókat is keresnek rendszeresen.


perl
csak a jovore valo tekintettel ^^
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 16 2014 06:18am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 16 2014 11:39am)
álláshírdetés :D



nyelv -> assembler
programozás -> vhdl

lol


Neha nekünk is posztol eg csaj az egyetemes csoportba olyan faszsagokat... majd ha hazaertem visszakeresem
Valami ilyen 'blabla script nyelvek ( python, c++...)'

This post was edited by xGurke on Nov 16 2014 06:19am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 16 2014 07:22am
Quote (Anarkin @ 16 Nov 2014 12:55)
perl
csak a jovore valo tekintettel ^^


Tudom hogy perl lol. A lényeg az, hogy pár álláshirdetésben pearl-t írnak.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 16 2014 07:24am
Quote (ace07 @ 16 Nov 2014 14:22)
Tudom hogy perl lol. A lényeg az, hogy pár álláshirdetésben pearl-t írnak.


ó.. korán volt még, akkor keltem :D

én olyat kaptam 2 napja, hogy

Quote ("ASP.NET JUNIOR ÉS SENIOR FEJLESZTŐ álláslehetőség")
Kedves Ádám,
[...]
Részvétel olyan nagy forgalmú rendszer fejlesztésében, melynek percenként akár 2-3000 kérést is ki kell szolgálnia
[...]

mhmh, mondom várjunk csak, "percenként".. 2500/60 = 40/sec.. jó hogy nem átlag alatti dologgal próbálnak marketingelni

This post was edited by Anarkin on Nov 16 2014 07:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev16667686970249Next
Add Reply New Topic New Poll