d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 10:29am
Quote (Baleee @ 15 Mar 2013 17:22)
http://www.youtube.com/watch?v=ptBJxkKGShs


kár hogy befejezték a fantasztikus Fűrész sorozatot, ezt a csajt szívesen viszontláttam volna valamelyik filmben
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 10:29am
Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 18:29)
kár hogy befejezték a fantasztikus Fűrész sorozatot, ezt a csajt szívesen viszontláttam volna valamelyik filmben


Yep!
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 15 2013 11:16am
Azért vicces ez a szükségállapot index címlap, rajta rohadt nagy harckocsi képpel, honvédség logóval, alatta cím: " Az osztrákok már átlépték a határt", melette "Lánctalpasok az országban" cím
Tisztára mint vmi 3. vh-s jövőkép
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 15 2013 12:56pm
Quote (Baleee @ Mar 15 2013 08:59am)
Elegge zsakbamacskanak erzem. Az interjuk bazdmeg.
Facepalm.

Jo, hat ezt nem birom vegignezni, ez tul bolcsesz faszsag nekem.


http://sagansense.tumblr.com/post/45372886140/bat-eating-spiders-the-most-terrifying-thing

Ozzy-spider

http://24.media.tumblr.com/159f4e219f2757630c7384135301f449/tumblr_mjo94a6Ciw1r01w8mo3_1280.png

O_O


ejjjj... na most mindenkinek ezt fogom küldözgetni :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 15 2013 01:11pm
kicsit ingadozó a zenei ízlésem
1,5 hónapja dnb-re voltam ráfüggve
aztán jött egy kis trance, majd 1 hétig magyar rap


most meg in flames, amon amarth és társai

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 15 2013 01:26pm
Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 21:11)
kicsit ingadozó a zenei ízlésem
1,5 hónapja dnb-re voltam ráfüggve
aztán jött egy kis trance, majd 1 hétig magyar rap


most meg in flames, amon amarth és társai


Alt en is igy vagyok ezzel, kiveve, hogy elektronikushoz 5 evente egyszer 2 orara jon meg a kedvem.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Mar 15 2013 01:32pm
Quote (fahrii @ Mar 15 2013 09:11pm)
kicsit ingadozó a zenei ízlésem
1,5 hónapja dnb-re voltam ráfüggve
aztán jött egy kis trance, majd 1 hétig magyar rap


most meg in flames, amon amarth és társai


maradj a mostaninál szerintem
Most With Oden on Our Side megy

This post was edited by cowding on Mar 15 2013 01:36pm
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 15 2013 01:45pm
mondjatok nekem jó fpst amit lehet ketten tolni coopban

avp2010et nem tudtam survival modban elindítani :(
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Mar 15 2013 01:46pm
Quote (TrollBoss @ 15 Mar 2013 20:45)
mondjatok nekem jó fpst amit lehet ketten tolni coopban

avp2010et nem tudtam survival modban elindítani :(


quack
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Mar 15 2013 01:48pm
Quote (SummertimeClothes @ Mar 15 2013 08:46pm)
quack


2010+ legyen
Go Back To Magyar Topic List
Prev166676869705001Next
Closed New Topic New Poll