Quote (fahrii @ 15 Mar 2013 21:11)
kicsit ingadozó a zenei ízlésem
1,5 hónapja dnb-re voltam ráfüggve
aztán jött egy kis trance, majd 1 hétig magyar rap
most meg in flames, amon amarth és társai
Alt en is igy vagyok ezzel, kiveve, hogy elektronikushoz 5 evente egyszer 2 orara jon meg a kedvem.